15:37:32 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018 / شناسه خبر: 1226
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۵۸ درصد مدارس مسجدسلیمان فرسوده و خطرساز هستند
۵۸ درصد مدارس مسجدسلیمان فرسوده و خطرساز هستند
مدیر آموزش و پرورش مسجدسلیمان با اشاره به اینکه ۲۴ هزار دانش‌آموز در ۱۸۳ فضای آموزشی در این شهرستان مشغول به تحصیل هستند، گفت: ۵۸ درصد مدارس مسجدسلیمان فرسوده و خطرساز هستند. جانمرد داوودی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در مسجدسلیمان ۲۴ هزار دانش‌آموز در ۱۸۳ فضای آموزشی مشغول به تحصیل هستند که براساس […]

مدیر آموزش و پرورش مسجدسلیمان با اشاره به اینکه ۲۴ هزار دانش‌آموز در ۱۸۳ فضای آموزشی در این شهرستان مشغول به تحصیل هستند، گفت: ۵۸ درصد مدارس مسجدسلیمان فرسوده و خطرساز هستند.

جانمرد داوودی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در مسجدسلیمان ۲۴ هزار دانش‌آموز در ۱۸۳ فضای آموزشی مشغول به تحصیل هستند که براساس آمار رسمی اداره‌کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان ۵۸ درصد از این فضاهای آموزشی فرسوده و برای دانش‌آموزان خطرساز هستند.

خبر جدید  طرح توقف پروژه‌های انتقال آب در کمیسیون کشاورزی مجلس بررسی می‌شود

وی افزود: در این خصوص مکاتبات لازم با استانداری، اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان و فرمانداری انجام شده است. دو مدرسه از سوی خیرین و دو مدرسه نیز از سوی شرکت نفت قرار است در مسجدسلیمان ساخته شوند، البته با توجه به جمعیت دانش‌آموزان شهرستان، این مدارس کافی نیستند و امیدواریم با پیگیری‌ها بتوانیم شرایط را بهبود بخشیم.

مدیر آموزش و پرورش مسجدسلیمان در خصوص وضعیت بازماندگان از تحصیل در این شهرستان، گفت: براساس اعلام اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان، در بررسی‌ها ۵۰ بازمانده از تحصیل در مسجدسلیمان شناسایی شدند. با پیگیری‌های انجام شده و همکاری با بهزیستی، تلاش زیادی کردیم تا این افراد را به چرخه آموزش و پرورش بازگردانیم.

خبر جدید  محفل انس با قرآن در پایگاه دریایی خرمشهر برگزار شد/ دیدار با خانواده شهدا به مناسبت 3 خرداد

داوودی ادامه داد: با همکاری بهزیستی، فرمانداری، بخشداری‌ها و دهیاران برای بازگرداندن این بازماندگان از تحصیل به چرخه آموزش کارهای مختلفی انجام شده است، به طور مثال برای جذب این بازماندگان از تحصیل به منزل آن‌ها مراجعه می‌کردیم و به خانواده‌هایی که مشکلات مالی داشتند کمک‌های مالی صورت گرفت. با فعالیت‌های انجام شده تاکنون ۲۰ نفر از این افراد در آموزش و پرورش جذب شده‌اند. ۳۰ نفر باقی‌مانده نیز اغلب به دلایلی مانند بدسرپرستی یا از استان مهاجرت یا فوت کرده‌اند و به همین دلیل از دسترس ما خارج هستند.

خبر جدید  توزیع 29 محموله تجهیزات ورزشی دربین مدارس خوزستان

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد