16:40:57 - سه‌شنبه 30 ژانویه 2018 / شناسه خبر: 1014
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲ ناحیه صنعتی خصوصی خوزستان در دهه فجر به بهره برداری می رسد
۲ ناحیه صنعتی خصوصی خوزستان در دهه فجر به بهره برداری می رسد
به گزارش خبرگزاری موج  خوزستان، اخلاق محمدیان بیان داشت: جواز تأسیس برای متقاضیان راه اندازی این ناحیه ها صادر شده است که با تکمیل زیرساخت ها و صدور پروانه بهره برداری ، این نواحی در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهند رسید. محمدیان ادامه داد: برخی از سرمایه گذاران تمایل به استقرار در محدوده […]

به گزارش خبرگزاری موج  خوزستان، اخلاق محمدیان بیان داشت: جواز تأسیس برای متقاضیان راه اندازی این ناحیه ها صادر شده است که با تکمیل زیرساخت ها و صدور پروانه بهره برداری ، این نواحی در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهند رسید.

محمدیان ادامه داد: برخی از سرمایه گذاران تمایل به استقرار در محدوده ای خارج از شهرک ها و نواحی صنعتی را دارند که شرایط استقلال آنان فراهم می شود و در مراحلی مانند استعلام ها، ترسیم نقشه، صدور جواز تأسیس و پروانه بهره برداری، قیمت گذاری و غیره شرکت شهرک های صنعتی استان حمایت های لازم را بعمل می آورد.

خبر جدید  ساخت دستگاه نمونه برداری نفت و گاز در خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان بیان کرد: ناحیه تخصصی، صنعتی و صنفی غیر دولتی نمایشگاهی خودروی سنگین اهواز در مساحت ۳۰۰ هزار متر مربع در کیلومتر ۵ محور اهواز- اندیمشک و ناحیه تخصصی، صنعتی و صنفی غیر دولتی درودگران اهواز در مساحت ۸۳ هزار و ۴۶۲ متر مربع در کمربندی قدیم آبادان واقع شده اند.

خبر جدید  معرفی جلسات قرآن شهرستان حمیدیه

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد