15:34:02 - شنبه 24 فوریه 2018 / شناسه خبر: 3695
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۷ اسفندماه؛ زمان برگزاری مسابقات حفاظ جامعه‌القرآن خرمشهر
۱۷ اسفندماه؛ زمان برگزاری مسابقات حفاظ جامعه‌القرآن خرمشهر
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ مسابقات حفاظ جامعه‌القرآن خرمشهر ۱۷ اسفندماه برگزار می‌شود. شهناز شاهی، مدیر جامعه‌القرآن خرمشهر در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان، درباره برنامه‌های این شعبه جامعه القرآن اظهار کرد: دوره‌های حفظ موضوعی این جامعه‌القرآن ویژه خردسالان، ۱۵ اسفند به پایان رسید. قرآن‌آموزان این دوره پس از آن وارد دوره روخوانی قرآن می‌شوند و […]

گروه فعالیت‌های قرآنی ـ مسابقات حفاظ جامعه‌القرآن خرمشهر ۱۷ اسفندماه برگزار می‌شود.

شهناز شاهی، مدیر جامعه‌القرآن خرمشهر در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان، درباره برنامه‌های این شعبه جامعه القرآن اظهار کرد: دوره‌های حفظ موضوعی این جامعه‌القرآن ویژه خردسالان، ۱۵ اسفند به پایان رسید. قرآن‌آموزان این دوره پس از آن وارد دوره روخوانی قرآن می‌شوند و طی آن با مبحث حروف قرآن، حرکات و علایم (وقف، تنوین و …) آشنا می‌شوند.

خبر جدید  واکنش کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به سنگ پرانی در آبادان

شاهی اظهار کرد: پس از آن قرآن‌آموزان در دوره روانخوانی شرکت می‌کنند و با سوره‌های مهم قرآن مثل سوره یوسف، بقره، رحمن و سوره‌های جزء سی‌ام قرآن کریم آشنا می‌شوند.

وی همچنین گفت: ۱۷ اسفندماه مسابقات حفاظ این جامعه‌القرآن در بخش خردسالان برگزار می‌شود. فراگیران حفظ ترتیبی قرآن شامل حفظ یک جزء، دو جزء، چهار جزء، پنج جزء و حفظ جزء ۳۰ در این مسابقات شرکت می‌کنند.

خبر جدید  مهار آتش در یک مجتمع تجاری مسکونی در اهواز

مدیر جامعه‌القرآن خرمشهر با بیان اینکه این مسابقات هر شش ماه یک بار در جامعه‌القرآن برگزار می‌شود، افزود: در این دوره هشتاد نفر از حفاظ در این مسابقات شرکت می‌کنند. مزایای برگزاری این مسابقات، مرور کلی بر محفوظات و همچنین ایجاد انگیزه برای فراگیران است.

شاهی در پایان گفت: دوره‌های این شعبه جامعه‌القرآن تا ۲۸ اسفندماه دایر است.

خبر جدید  بیش از 15 خوزستانی به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان دعوت شدند

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد