14:57:35 - شنبه 2 ژوئن 2018 / شناسه خبر: 13543
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۷۰ درصد بودجه امسال شهرداری در حوزه توسعه عمرانی هزینه می‌شود
۷۰ درصد بودجه امسال شهرداری در حوزه توسعه عمرانی هزینه می‌شود
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اهواز گفت: ۷۰ درصد بودجه سال جاری در حوزه توسعه عمرانی شامل فرهنگی، ورزشی، توسعه شهری، پارک‌ها و فرهنگسرا و پروژه‌هایی جدید در زمینه ورزش محلات و مابقی بودجه نیز به کارهای اجرایی مجموعه اختصاص داده شده است. شعار سال: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اهواز […]

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اهواز گفت: ۷۰ درصد بودجه سال جاری در حوزه توسعه عمرانی شامل فرهنگی، ورزشی، توسعه شهری، پارک‌ها و فرهنگسرا و پروژه‌هایی جدید در زمینه ورزش محلات و مابقی بودجه نیز به کارهای اجرایی مجموعه اختصاص داده شده است.

شعار سال: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اهواز گفت: ۷۰ درصد بودجه سال جاری در حوزه توسعه عمرانی شامل فرهنگی، ورزشی، توسعه شهری، پارک‌ها و فرهنگسرا و پروژه‌هایی جدید در زمینه ورزش محلات و مابقی بودجه نیز به کارهای اجرایی مجموعه اختصاص داده شده است.
سید ناصر موسوی‌نژاد با اشاره به بودجه سال جاری اظهار داشت: مبلغ این بودجه یک هزار و ۶۴۵ میلیارد تومان مصوب شده که نسبت به سال گذشته شاهد رشد آن هستیم.

خبر جدید  دیدار تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و استقلال تهران

وی با اشاره به این‌که در شورای شهر و کمیسیون برنامه و بودجه تصمیم گرفته شد که پروژه‌های عمرانی سال‌های گذشته در سال جاری استمرار و تکمیل شوند، ادامه داد: برای امسال نیز در زمینه عمرانی نظیر خدمات و توسعه شهری، فرهنگی و چند پروژه دیگر نیز تعریف شد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اهواز افزود: پروژه‌هایی در زمینه آب و فاضلاب، فضای سبز، فرهنگسراهای نیمه‌کاره در محلات و پل نیمه‌کار ولایت، چهارشیر نیز در دست کار هستند.

وی با اشاره به این‌که تمرکز ویژه بر بُعد فرهنگی و عمرانی مناطق حاشیه‌ شهر اهواز گفت: با برنامه‌ریزی دقیق، مشارکت و وام‌ها امید است که بتوانیم کل بودجه سال جاری را بدون هیچ خدشه‌ی هزینه کرد.

خبر جدید  بازگشت ساعت کاری ادارات خوزستان به روال عادی

موسوی‌نژاد عنوان کرد: امید است که از طریق اوراق مشارکت و حضور سرمایه‌گذار در زمینه قطار شهری بتوان تمام پروژه‌هایی که تعریف شده را به طور کامل انجام دهیم.

این عضو شورای شهر اهواز ابراز داشت: ۷۰ درصد بودجه سال جاری در حوزه توسعه عمرانی شامل فرهنگی، ورزشی، توسعه شهری، پارک‌ها و فرهنگسرا و پروژه‌هایی جدید در زمینه ورزش محلات و مابقی بودجه نیز به کارهای اجرایی مجموعه اختصاص داده شده است.

وی با اشاره به ضرورت ساماندهی بازارچه‌های محلی و خودروهای حاشیه خیابان‌ها، ادامه داد: در سال جاری پروژه‌های بسیاری بر توسعه شهری و ارتقای رفاه اجتماعی مردم اهواز تعریف شده که مردم تغییر و تحولات را خواهند دید.

خبر جدید  اعضای هیئت مدیره اتحادیه مدغم مؤسسات قرآنی خوزستان مشخص شدند

موسوی‌نژاد با اشاره به ضرورت جلوگیری از هدر رفت هزینه‌ها از طریق نظارت دقیق بر قراردادها و بررسی موردی آنها، افزود: این روند با بهره‌گیری از دانشگاه شهید چمران و سازمان‌های مردم نهاد انجام می‌گیرد و هرکجا احساس شود که خلأ فکری وجود دارد با بهره‌گیری از دانشگاه‌ها و سمن‌ها مشکلات را برطرف خواهیم کرد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷، کدخبر: ۱۷۴۰۸۷۸ ، www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد