17:49:56 - شنبه 3 مارس 2018 / شناسه خبر: 4722
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲ رشته جدید به ورزش اسب سواری خوزستان اضافه می شود
۲ رشته جدید به ورزش اسب سواری خوزستان اضافه می شود
فتاح کنعانی در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: درساژ نوعی از حرکات منظم و ارتباط بین اسب و سوار کار است که در همین راستا یک مربی اسپانیایی برای آموزش ورزشکاران استان به کشور دعوت و کلاس های آموزشی این رشته در حال برگزاری است. دومین دوره این کلاس در ۲۵ بهمن ماه برای […]

فتاح کنعانی در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: درساژ نوعی از حرکات منظم و ارتباط بین اسب و سوار کار است که در همین راستا یک مربی اسپانیایی برای آموزش ورزشکاران استان به کشور دعوت و کلاس های آموزشی این رشته در حال برگزاری است. دومین دوره این کلاس در ۲۵ بهمن ماه برای اسب های عرب شروع می شود.

خبر جدید  تقریر بی‌طرفانه یک رویداد تاریخی، بیان درست واقعیت و صحنه است

کنعانی افزود: در سال ۹۷ نیز رشته پرش جز رشته های ورزش اسب سواری در خوزستان محسوب می شود؛ این رشته به آموزش تخصصی نیاز ندارد و در همین زمان می توان تمرینات این رشته را با اسب هایی که داریم به پیش ببریم؛ اما برای توسعه این رشته به اسب های پرشی نیازمند هستیم که نگهداری این نوع اسب ها در هوای گرم خوزستان دارای مشکلات فراوانی است.

خبر جدید  قاچاق ۹۷ درصدی سوخت از مسیرهای غیر دریایی

وی همچنین توضیح داد: سعی می کنیم پس از راه اندازی رشته پرش با اسب، تا پایان سال ۹۷ یک مسابقه با سطح ابتدایی نیز در این خصوص برگزار کنیم.  

رئیس هیئت سوارکاری استان خوزستان گفت: کلاس های آموزش اسب سواری ویژه کودکان نیز با استفاده از اسب های کوتاه به زودی انجام می شود. مربی های این رشته یک دوره تخصصی را گذرانده اند و پس از برگشت از دوره، کلاس های آموزش کودکان را نیز از سر می گیریم.

خبر جدید  رویای المپیک در سر "یگانه‌" شش‌ ساله

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد