20:27:01 - دوشنبه 26 فوریه 2018 / شناسه خبر: 4005
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گله‌مندی ذرت کاران اندیمشک از عدم دریافت مطالبات
گله‌مندی ذرت کاران اندیمشک از عدم دریافت مطالبات
به گزارش خبرنگار مهر، ‌کرم صرفه‌جو نیز عصر امروز در ششمین جلسه شورای کشاورزی اندیمشک با انتقاد از عملکرد برخی بانک‌ها در شهرستان تصریح کرد: باید قوانین ابلاغی را بانک‌ها به طور کامل در شهرستان اندیمشک مدنظر قرار داده و مجموعه مدیران شهرستان با جدیت تمام به دنبال تحقق مطالبات به حق شهروندان باشند. وی، […]

به گزارش خبرنگار مهر، ‌کرم صرفه‌جو نیز عصر امروز در ششمین جلسه شورای کشاورزی اندیمشک با انتقاد از عملکرد برخی بانک‌ها در شهرستان تصریح کرد: باید قوانین ابلاغی را بانک‌ها به طور کامل در شهرستان اندیمشک مدنظر قرار داده و مجموعه مدیران شهرستان با جدیت تمام به دنبال تحقق مطالبات به حق شهروندان باشند.

وی، یکی از دغدغه‌های مهم کشور را بحث اشتغال دانست و افزود: بانک‌ها باید در زمینه تولید و ایجاد اشتغال در همه زمینه‌ها به ویژه حوزه کشاورزی برابر قوانین باید در خدمت شهروندان باشند.

خبر جدید  مهار آتش در نیزارهای هورالعظیم / احتمال آتش‌سوزی مجدد با افزایش دما

معاون فرماندار اندیمشک گفت: کشاورزان از سرمایه‌های مهم جامعه در کشور و به ویژه در منطقه شمال خوزستان محسوب می‌شوند از این رو باید در شورای کشاورزی با برگزاری جلسات تخصصی، مشکلات و مطالبات کشاورزان ریشه‌یابی و رفع شود.

صرفه‌جو، یکی از نگرانی‌های کشاورزان در شهر آزادی از توابع بخش مرکزی شهرستان اندیمشک را عدم دریافت بخشی از مطالبه خود دانست و افزود: متأسفانه به ازای هر کیلو ذرت مبلغ یک هزار و ۱۰۰ تومان به کشاورزان می‌بایست پرداخت شود که از این مقدار مبلغ ۷۰۰ تومان پرداخت و ۴۰۰ تومان دیگر از مطالبات این افراد پرداخت نشده و اسباب گله‌مندی کشاورزان در شهر آزادی را به دنبال داشته است.

خبر جدید  توقف محموله لوازم قاچاق مکانیکی و برقی خودرو در ایستگاه قانون

صرفه‌جو در پایان هدف از برگزاری جلسات شورای کشاورزی را پیگیری و برنامه‌ریزی در جهت رفع مطالبات کشاورزان نام برد و افزود: باید با ارائه برنامه در مسیر احقاق مطالبه کشاورزان و رسیدن به نقطه مطلوب در جهت سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید گام‌های مهم برنامه‌ریزی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن عملیاتی شود.

خبر جدید  برگزاری نخستین یادواره شهید شاخص ابراهیم هادی و۱۳۶شهیدشهرستان هندیجان

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد