14:51:19 - سه‌شنبه 6 مارس 2018 / شناسه خبر: 5158
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کنترل ۳۵۰ هزار هکتار از کانون های ریز گرد خوزستان در مدت ۵ سال
کنترل ۳۵۰ هزار هکتار از کانون های ریز گرد خوزستان در مدت ۵ سال
به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا شریعتی پیش از ظهر امروز سه شنبه در مراسم روز درختکاری عنوان کرد: با توجه به شرایط اقلیمی جدید در خوزستان باید از تجاب موسسات علمی و آموزشی دنیا برای تدوین برنامه راهبردی جدید برای این استان بهره برد. استاندار خوزستان با اشاره به اینکه مردم و مسولان دست به […]

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا شریعتی پیش از ظهر امروز سه شنبه در مراسم روز درختکاری عنوان کرد: با توجه به شرایط اقلیمی جدید در خوزستان باید از تجاب موسسات علمی و آموزشی دنیا برای تدوین برنامه راهبردی جدید برای این استان بهره برد.

استاندار خوزستان با اشاره به اینکه مردم و مسولان دست به دست هم دادند تا با همکاری یکدیگر وضعیت فعلی را بهبود ببخشند، افزود: امیدوار هستیم تا برنامه های ویژه درختکاری در همه زمان ها اولویت اول باشند.

خبر جدید  پیک‌های نوروزی فرصتی برای مرور مطالب درسی بودند

وی با تأکید بر اینکه باید بسیج عمومی برای درختکاری ایجاد شود، تصریح کرد: درخت نماد صلح، دوستی، آرامش و هم زیستی است؛ باید این فرهنگ را در استان اشاعه داده و خوزستان را نمادی برای هم زیستی و زندگی مسالمت آمیز معرفی کنیم.

شریعتی تصریح کرد:  دولت به دنبال این است که ۳۵۰ هزار هکتار از کانون های ریزگرد در خوزستان را در مدت زمان پنج سال کنترل و اعتبارات لازم را نیز تأمین می کند؛ البته مردم استان نیز باید در این خصوص همکاری لازم را داشته باشند.

خبر جدید  هیچ حدیثی در منابع اسلامی به اندازه موضوع غدیر راوی ندارد

وی با دعوت مردم به مشارکت در این برنامه گفت: دولت نیز به عنوان پشتیبان و تأمین کننده اعتبارات لازم در کنار مردم از همه ظرفیت خود در این راستا بهره خواهد گرفت.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد