11:33:45 - دوشنبه 5 مارس 2018 / شناسه خبر: 4931
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کم آبی به بیش از ۲۰ هزار هکتار از مزارع بهبهان خسارت زد
کم آبی به بیش از ۲۰ هزار هکتار از مزارع بهبهان خسارت زد
مدیر اداره جهاد کشاورزی بهبهان گفت: حدود ۱۸هزار هکتار از اراضی کشت شده گندم و حدود ۲۷۰۰ هکتار از اراضی کلزا با چالش آبی مواجه شدند و خسارت دیدند. کامبیز محسنی در گفت‌وگو با ایسنا ، اظهار کرد: وضعیت کشت پاییزه شهرستان در حال حاضر بد نیست و بارندگی اخیر بخشی از چالش‌های آبی برای […]

مدیر اداره جهاد کشاورزی بهبهان گفت: حدود ۱۸هزار هکتار از اراضی کشت شده گندم و حدود ۲۷۰۰ هکتار از اراضی کلزا با چالش آبی مواجه شدند و خسارت دیدند.

کامبیز محسنی در گفت‌وگو با ایسنا ، اظهار کرد: وضعیت کشت پاییزه شهرستان در حال حاضر بد نیست و بارندگی اخیر بخشی از چالش‌های آبی برای کشت را حل کرده است.

خبر جدید  پتروشیمی‌های خوزستان باید به سیستم اطفای حریق صنعتی مجهز باشند

وی افزود: پیش از بارندگی حدود ۲۰درصد از اراضی شهرستان به دلیل مشکلات آبی که وجود داشت خسارات دیدند اما در حال حاضر با با توجه به بارش‌های اخیر وضعیت بهتر شده است و امیدواریم در ادامه نیز با مشکل کمبود آب مواجه نشویم.

مدیر اداره جهاد کشاورزی بهبهان تصریح کرد: حدود ۱۸هزار هکتار از اراضی کشت شده گندم و حدود ۲۷۰۰ هکتار از اراضی کلزا با چالش آبی مواجه بودند و خسارت دیدند.

خبر جدید  معاون پارلمانی رئیس جمهوری از یادمان شلمچه بازدید کرد

محسنی بیان کرد: بارش اخیر کمک کرد تا وضعیت تامین آب برای کشت پاییزه شهرستان اندکی بهتر شود و اکنون سطح سبز مزارع مناسب است.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد