14:07:19 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018 / شناسه خبر: 4405
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کمترین خاموشی ها را با وجود بارندگی های اخیر داشتیم
کمترین خاموشی ها را با وجود بارندگی های اخیر داشتیم
به گزارش خبرگزرای موج خوزستان، عادل عکرش در “جلسه بررسی تخصصی امور برق شهرستان باوی” که به ریاست وی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، افزود: لازم است همه دستگاه ها در صورت بروز خاموشی در سطح معابر و اماکن مختلف از جمله مراکز گردشگری و تفرج گاه ها، موارد را به شرکت برق گزارش […]

به گزارش خبرگزرای موج خوزستان، عادل عکرش در “جلسه بررسی تخصصی امور برق شهرستان باوی” که به ریاست وی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، افزود: لازم است همه دستگاه ها در صورت بروز خاموشی در سطح معابر و اماکن مختلف از جمله مراکز گردشگری و تفرج گاه ها، موارد را به شرکت برق گزارش دهند تا مشکل پیگیری و رفع شود.

 عکرش در این جلسه اجرایی-راهبردی که با حضور متولیان، مدیران برق و آبفا، شهرداران و اعضای شوراهای شهر و دیگر ادارات مربوطه همراه بود، تصریح کرد: اداره برق شهرستان باوی ضرورت دارد توسعه شبکه برق در ٣ شهر ملاثانی، ویس و شیبان را در اولویت کاری قرار دهد.

خبر جدید  معاون وزیر راه: سهم آبادان از تجارت دریایی بالا می‌رود

 وی افزود: با توجه به توسعه فضای ساخت و ساز در سطح شهرستان انتظار می رود اداره برق در سال جدید نسبت به توسعه شبکه برق در مناطق توسعه یافته و ایجاد شبکه برق در ٢۴ متری کوی قدس ملاثانی اقدام و همچنین شهرداری ویس نیز نسبت به تهیه و واگذاری یک قطعه زمین جهت احداث ساختمان اتفاقات برق در سال جدید اقدام کند.

معاون فرماندار باوی در ادامه اظهار کرد: با توجه به درخواست های مردمی و در راستای اهمیت به مقوله زیبایی شهری و روستایی، مدیرت برق نسبت به جابجایی تیر های برق مازاد و فرسوده در معابر شهری و روستایی بخصوص مسیرهای اصلی در اسرع وقت اقدام اجرایی را عملیاتی نماید.

خبر جدید  خسارت اغتشاشگران در اهواز به اموال عمومی+فیلم

عضو شورای اداری شهرستان باوی هدف از تشکیل چنین جلسات راهبردی-اجرایی  را بررسی و رفع مشکلا ت مردم در حوزه های مهم برق و انرژی عنوان کرد و افزود: با توجه به نزدیک شدن تعطیلات نوروزی مطلوب است با پیگیرها و هماهنگی های صورت گرفته تا پایان سال تمام مشکلات مربوط به روشنایی معابر در سطح شهر و روستا اصلاح و رفع شوند.

عکرش خدمت رسانی به مردم  به ویژه قشرهای محروم و مستضعف جامعه را از وظایف اصلی مسئولین دانست و عنوان کرد: رسیدگی به مشکلات مردم باید در اولویت کاری مسئولین قرار گیرد تا ضمن نِمود بیشتر امید و پویایی در جامعه، اعتماد مردم نسبت به نظام و دولت نیز بیش از پیش حاصل شود.

خبر جدید  نمایی از جلسه قرآن انور دغاغله و مجید سعیداوی

معاون فرماندار باوی همچنین بر تداوم برگزاری کمیته های تخصصی در حوزه های مختلف خدمات شهری و روستایی برای همگرایی بیشتر ادارت جهت خدمات رسانی مطلوب تأکید کرد و گفت:  در راستای پیشرفت همه جانبه و نیز شناسایی کاستی ها، همه دستگاه های خدماتی و اجرایی باید در خصوص خدمات رسانی خود همواره آماده ارائه گزارش عملکرد باشند.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد