12:22:16 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018 / شناسه خبر: 1164
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کشف بیش از ۲۷۴ تن مواد غذایی مشکوک به فساد و غیرمجاز در خوزستان
کشف بیش از ۲۷۴ تن مواد غذایی مشکوک به فساد و غیرمجاز در خوزستان
مدیر سلامت محیط و حرفه‌ای مرکز بهداشت خوزستان از تشدید اجرای برنامه جمع‌آوری مواد غذایی غیرمجاز در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز خبر داد و گفت: از ابتدای برنامه تاکنون بیش از ۲۷۴ هزار کیلوگرم مواد غذایی مشکوک به فساد و غیرمجاز کشف شده است. فرهاد صفدری در گفت‌وگو با ایسنا، […]

مدیر سلامت محیط و حرفه‌ای مرکز بهداشت خوزستان از تشدید اجرای برنامه جمع‌آوری مواد غذایی غیرمجاز در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز خبر داد و گفت: از ابتدای برنامه تاکنون بیش از ۲۷۴ هزار کیلوگرم مواد غذایی مشکوک به فساد و غیرمجاز کشف شده است.

فرهاد صفدری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اجرای برنامه جمع‌آوری مواد غذایی غیرمجاز در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اظهار کرد: برنامه تشدید جمع‌آوری و معدوم‌سازی مواد غذایی غیرمجاز از ابتدای دی ماه سال جاری در شهرستان‌های خوزستان آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

وی افزود: تعداد ۲۵۰ بازرس بهداشت محیط به صورت شبانه‌روزی ضمن بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی از جمله سوپرمارکت‌ها نسبت به جمع‌آوری و معدوم‌سازی مواد غذایی غیرمجاز از جمله کیک‌ها و کلوچه‌های فاقد مجوز، نان‌های بسته بندی بدون مجوز، ترشی‌ها و محصولات لبنی فاقد لیبل معتبر و محصولات مشکوک به فساد اقدام می‌کنند.

مدیر سلامت محیط و حرفه‌ای مرکز بهداشت خوزستان تصریح کرد: از ابتدای طرح تاکنون بیش از ۲۷۴ هزار کیلوگرم مواد غذایی مشکوک به فساد و غیرمجاز که سلامت مردم را در کوتاه‌مدت و بلند مدت تهدید می‌کند از دسترس خارج شده است.

خبر جدید  صد و یازدهمین محفل هفتگی قرآن در شادگان برگزار می‌شود

صفدری عنوان کرد: پیش از اجرای این طرح، برنامه‌های آموزشی، جلسات هماهنگی بین‌بخشی و اطلاع‌رسانی عمومی با ذینفعان از جمله اصناف، اتحادیه‌ها برگزار شده و اطلاع‌رسانی‌های لازم در خصوص خودداری از عرضه محصولات غیرمجاز به آنها صورت گرفته است.

وی افزود: همچنین در راستای جلوگیری از عرضه مواد غذایی غیرمجاز و بهبود وضعیت بهداشتی مراکز تهیه و توزیع بیش از ۵۳۵ نفر از متصدیان مراکز تهیه و توزیع اخطاریه جهت رفع نواقص بهداشتی دریافت کرده‌اند که در صورتی که پس از طی مهلت تعیین شده نسبت به رفع نواقص خود اقدام نکنند محل آنها پلمب خواهد شد

خبر جدید  چهارشنبه ۲۰ تیرماه در خوزستان تعطیل اعلام شد

انتهای پیام.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد