7:50:23 - دوشنبه 5 فوریه 2018 / شناسه خبر: 895
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کتابی برای راهکارهای جبران ساعات هدررفته دانش آموزان تدوین می شود
کتابی برای راهکارهای جبران ساعات هدررفته دانش آموزان تدوین می شود
اسکندر آرامی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص کاهش ساعت های تحصیلی دانش آموزان خوزستانی به علت تعطیلی های مکرر ناشی از پدیده گرد و غبار اظهار کرد: دانش آموزان خوزستانی بر اساس نرم معمول به دلیل گرمای هوا، دچار کمبودهایی در زمان تحصیل خود به نسبت سایر دانش آموزان استان های دیگر هستند. […]

اسکندر آرامی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص کاهش ساعت های تحصیلی دانش آموزان خوزستانی به علت تعطیلی های مکرر ناشی از پدیده گرد و غبار اظهار کرد: دانش آموزان خوزستانی بر اساس نرم معمول به دلیل گرمای هوا، دچار کمبودهایی در زمان تحصیل خود به نسبت سایر دانش آموزان استان های دیگر هستند. این مسئله به این معناست که در شرایط نرمال نیز وضعیت دانش آموزان خوزستانی و سایر نقاط کشور برابر نیست.

وی افزود: پدیده گرد و غبار نیز در سال های اخیر مشکلات بسیاری را برای سیستم آموزشی استان به وجود آورده است. ما در این زمان باید تدابیری برای مقابله با این شرایط بسنجیم و نگذاریم تا این شرایط مشکلاتی را در روند یادگیری آموزشی دانش آموزان پیش بیاورد. 

خبر جدید  آبگرفتگی ناشی از بارندگی در کمین دزفول

مدیر آموزش و پرورش ناحیه سه اهواز تصریح کرد: والدین و دانش آموزان خوزستانی در این خصوص باید همت کنند و با مدیران مدارس برای جبران این ساعات هدر رفته، همکاری های لازم را داشته باشند.   

آرامی با بیان اینکه روشمار رسمی کل سال تحصیلی یکصد و ۳۴ روز است، گفت: متاسفانه مدت زمان مفید در این خصوص حدود چهار و نیم است.

خبر جدید  هدررفت 50 درصدی و افت کیفیت آب غدیر در آبادان و خرمشهر به دلیل فرسودگی شبکه‌

وی تصریح کرد: شرایط فعلی استان همین است، به همین منظور مدیران آموزشی استان باید به دنبال راه کارهایی برای جبران این ساعات هدر رفته باشند که البته لازم به ذکر است چنین عظمی در بین مدیران وجود دارد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه سه اهواز اظهار کرد: ما به دنبال تدوین یک کتاب در خصوص راهکاری جبران ساعات هدر رفته دانش آموزان هستیم و این کتاب را پس از چاپ در اختیار همه مدارس استان خواهیم گذاشت. یکی از روش هایی که باید در این خصوص جدی گرفته شود بهره گیری از روزهای پنجشنبه است. دانش آموزانی که به دلیل ساعات کم تحصیلی از دروس خود عقب می مانند، می توانند در روزهای پنجشنبه با حضور در کلاس های فوق العاده این کاستی ها را جبران کنند.

خبر جدید  اختصاص 70جلیقه ضد گلوله به محیط بانان خوزستان

وی گفت: در صورتی که مدرسه روز پنجشنبه را برای این منظور انتخاب کنند، دانش آموزان موظف هستند در این کلاس ها حاضر شوند.  

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد