11:59:12 - چهارشنبه 11 نوامبر 2020 / شناسه خبر: 57870
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کانکس کلاس روستای چال آبذه
کانکس کلاس روستای چال آبذه
به همت خیرین مدرسه‌ساز و فعالان اجتماعی فرهنگی، تاکنون تعداد زیادی نوشت‌افزار و پوشاک در بین دانش آموزان مناطق محروم بخش سوسن از توابع شهرستان ایذه، توزیع شده است و همچنین مقرر شده تا در مناطق انجیرستان و گادکوه هم نیز، به دلیل صعب‌العبور بودن، به‌وسیله ابزار امکانات موجود در منطقه، یک مدرسه احداث شود.

شعار سال: دانش آموزان روستای “چال آبزا” بخش سوسن شهرستان ایذه، صاحب کلاس درس شدند.

این پنجمین کانکسی هست که طی این مدت به همت فعالان اجتماعی و فرهنگی تهیه و به روستاهای نیازمند مدرسه و بدون فضای آموزشی، در سوسن ایذه رسیده است.

مدرسه “دانا چال آبزا” ازجمله مناطق بدون امکانات آموزشی بوده که سرانجام به همت خیرین مدرسه‌ساز و فعالان اجتماعی و فرهنگی صاحب مدرسه شد.

خبر جدید  بسته پولی برای جاده‌های خوزستان

همچنین دانش آموزان روستاهای انجیرستان و گادکوه هم به‌زودی صاحب مدرسه‌ای ثابت خواهند شد که بدون شک خوشحالی دانش آموزان و علاقه‌مندان به تحصیل را به دنبال خواهد داشت.

گفتنی است؛ به همت خیرین مدرسه‌ساز و فعالان اجتماعی فرهنگی، تاکنون تعداد زیادی نوشت‌افزار و پوشاک در بین دانش آموزان مناطق محروم بخش سوسن از توابع شهرستان ایذه، توزیع شده است و همچنین مقرر شده تا در مناطق انجیرستان و گادکوه هم نیز، به دلیل صعب‌العبور بودن، به‌وسیله ابزار امکانات موجود در منطقه، یک مدرسه احداث شود.

خبر جدید  سرمایه گذاری 95 میلیارد تومانی در حوزه مسئولیت اجتماعی ماهشهر

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۹، کد خبر:-، ilna.news

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

بر چسب ها: ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد