12:54:04 - دوشنبه 5 فوریه 2018 / شناسه خبر: 1022
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیگیری جلوگیری از تصویب خروج قهوه‌خانه‌ها از شمول اماکن عمومی توسط معاونین بهداشتی دانشگاه‌های
پیگیری جلوگیری از تصویب خروج قهوه‌خانه‌ها از شمول اماکن عمومی توسط معاونین بهداشتی دانشگاه‌های
رئیس مرکز بهداشت خوزستان از پیگیری معاونین بهداشتی دانشگاه‌های علوم پزشکی جهت جلوگیری از تصویب خروج قهوه‌خانه‌ها از شمول اماکن عمومی در مجلس شورای اسلامی خبر داد. دکتر شکرالله سلمان‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص رفع ممنوعیت استعمال قلیان در قهوه‌خانه‌های مجاز که اخیرا و به دنبال بررسی خروج قهوه‌خانه‌ها از شمول اماکن عمومی […]

رئیس مرکز بهداشت خوزستان از پیگیری معاونین بهداشتی دانشگاه‌های علوم پزشکی جهت جلوگیری از تصویب خروج قهوه‌خانه‌ها از شمول اماکن عمومی در مجلس شورای اسلامی خبر داد.

دکتر شکرالله سلمان‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص رفع ممنوعیت استعمال قلیان در قهوه‌خانه‌های مجاز که اخیرا و به دنبال بررسی خروج قهوه‌خانه‌ها از شمول اماکن عمومی در مجلس شورای اسلامی مطرح و به صورت یک فوریت تصویب شده است، اظهار کرد: طبق قانون عرضه قلیان در اماکن عمومی ممنوع است و در صورت خروج قهوه‌خانه‌ها از شمول اماکن عمومی عرضه قلیان در قهوه‌خانه‌ها بلامانع خواهد شد.

خبر جدید  ۱۴ هزار نفر از برنامه های طرح امام رضا(ع) بهرمند شدند

وی با بیان اینکه عرضه قلیان در قهوه‌خانه‌ها و خروج از اماکن عمومی در مجلس شورای اسلامی هنوز به طور نهایی تصویب نشده است، افزود: این موضوع و تبعات آن در جلسه شورای سلامت خوزستان به منظور پیگیری از سوی نمایندگان مجلس مطرح شد.

رئیس مرکز بهداشت خوزستان ادامه داد: از استاندار و همه اعضای کارگروه سلامت می‌خواهیم که از تمام ظرفیت‌ها برای صحبت با نمایندگان خوزستان در مجلس استفاده کنند تا اطلاع‌رسانی کافی در این زمینه انجام شود.

خبر جدید  یکی از تهدیدکننده‌ های اصلی سلامت مردم در قرن بیست و یکم قلیان است

سلمان‌زاده عنوان کرد: نمایندگان خوزستان باید تلاش کنند که این لایحه تصویب نهایی نشود. استاندار و دیگر اعضای شورای سلامت خوزستان نیز قول داده‌اند در این زمینه همکاری کنند.

وی گفت: تمام معاونین بهداشتی دانشگاه‌های علوم پزشکی در همه استان‌ها در حال پیگیری این موضوع هستند و امیدواریم این لایحه در مجلس تصویب نشود.

خبر جدید  رقابت نماینده خوزستان در مسابقات لیگ برتر تیراندازی با کمان

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد