15:07:08 - شنبه 3 فوریه 2018 / شناسه خبر: 897
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیش‌فروش بلیت قطارهای نوروزی از ۱۵ بهمن/ قیمت بلیت‌ قطار در نوروز ۹۷ افزایش نمی‌یابد
پیش‌فروش بلیت قطارهای نوروزی از ۱۵ بهمن/ قیمت بلیت‌ قطار در نوروز  ۹۷ افزایش نمی‌یابد
معاون مسافری راه‌ آهن گفت: فروش بلیت قطارهای نوروزی برای مسیر تهران- مشهد و بالعکس از ساعت ۸ صبح روز ۱۵ بهمن‌ ماه به صورت اینترنتی و حضوری آغاز و پیش‌ فروش بقیه مسیرها از ساعت ۸ صبح روز ۱۶ بهمن‌ ماه انجام خواهد شد. به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، میرحسن موسوی گفت: پیش‌فروش […]

معاون مسافری راه‌ آهن گفت: فروش بلیت قطارهای نوروزی برای مسیر تهران- مشهد و بالعکس از ساعت ۸ صبح روز ۱۵ بهمن‌ ماه به صورت اینترنتی و حضوری آغاز و پیش‌ فروش بقیه مسیرها از ساعت ۸ صبح روز ۱۶ بهمن‌ ماه انجام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، میرحسن موسوی گفت: پیش‌فروش این بلیت‌ها برای بازه زمانی ۲۵ اسفند ماه ۹۶ تا ۱۵ فروردین ۹۷ خواهد بود و از طریق اینترنت و مراکز مجاز فروش بلیت از ساعت ۸ صبح روز ۱۵ بهمن ماه برای مسیر تهران- مشهد و بالعکس آغاز خواهد شد.

خبر جدید  چپ دست‌ها به بهشت نمی‌روند!

وی افزود: همچنین از ساعت ۸ صبح روز ۱۶ بهمن‌ماه پیش‌فروش بقیه مسیرها نیز انجام خواهد شد.

موسوی با اشاره به افزایش ۱۵.۷ درصدی ظرفیت‌ قطارها خاطرنشان کرد: تعداد یک میلیون و ۸۷۳ هزار صندلی ایجادی برای قطارهای نوروزی مهیا شده ضمن این که قیمت بلیت قطارها برای ایام نوروز افزایش نمی یابد.

خبر جدید  افزایش قیمت لبنیات غیر قانونی است

وی با بیان این که طبق مصوبه راه‌ آهن، افزایش قیمت با درخواست و پیشنهاد شرکت‌های ریلی مطرح می شود و شرکت راه‌ آهن با بررسی همه‌ جانبه موضوع، نسبت به نرخ‌گذاری تصمیمات را اخذ می کند تصریح کرد: در ایام نوروز ۹۷ افزایش قیمت بلیت قطار نخواهیم داشت.

معاون مسافری راه‌ آهن با اشاره به خروج ۲۴۸ دستگاه واگن مسافری با عمر بالای ۳۰ سال از سیر در راستای بهینه‌سازی خدمات گفت: در ایام نوروز ۹۷، به طور متوسط روزانه ۲۴۲ رام قطار اعزام می شود و کل قطارها برای دوره پیک نوروزی ۴۸۴۰ رام قطار خواهد بود.

خبر جدید  بیشتر روستاییان در کانون ریزگرد خوزستان مهاجرت کرده‌اند

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد