14:36:05 - دوشنبه 5 فوریه 2018 / شناسه خبر: 976
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیش‌شرط اجرای بهتر طرح رجیستری موبایل
پیش‌شرط اجرای بهتر طرح رجیستری موبایل
رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خوزستان گفت: طرح رجیستری موبایل به اقتصاد کشور کمک و از قاچاق جلوگیری می‌کند. علی‌محمد رحمانی‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: طرح رجیستری موبایل کار بسیار خوبی است و به اقتصاد کشور کمک و از قاچاق جلوگیری می‌کند اما این مسایل به شرطی محقق می‌شوند که انحصار دریافت […]

رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خوزستان گفت: طرح رجیستری موبایل به اقتصاد کشور کمک و از قاچاق جلوگیری می‌کند.

علی‌محمد رحمانی‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: طرح رجیستری موبایل کار بسیار خوبی است و به اقتصاد کشور کمک و از قاچاق جلوگیری می‌کند اما این مسایل به شرطی محقق می‌شوند که انحصار دریافت نمایندگی موبایل برداشته شود.

خبر جدید  ۵۰۰۰ راس دام علیه بیماری لمپی اسکین در شادگان واکسینه شدند

وی افزود: باید به هرکسی که توانایی اخذ نمایندگی دارد اجازه داده شود تا به عنوان نماینده فروش یک برند فعالیت کند و شاهد افزایش رقابت پذیری باشیم.

رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خوزستان تصریح کرد: چنانچه نمایندگی‌ها دست تعداد محدودی از افراد در کل کشور باشد، در اجرای طرح رجیستری به مشکل بر می‌خوریم و انحصار به وجود می‌آید. زمانی طرح رجیستری جواب می‌دهد که انحصار نمایندگی از بین برود و هر کسی بتواند آزادانه نمایندگی دریافت کند.

خبر جدید  وقوع چهار زمین لرزه در خوزستان

رحمانی زاده عنوان کرد: باید واردات موبایل حتی برای فروشگاه‌های بزرگ طبق تشریفات قانونی آزاد شود. با این کار هم قیمت گوشی‌ها کاهش پیدا می‌کند و هم اجرای طرح رجیستری موبایل به خوبی انجام می‌شود. اگر انحصار نمایندگی‌ها شکسته شود، به سود اقتصاد کشور است و مانع قاچاق نیز می‌شود.

خبر جدید  خسارت 480 میلیون تومانی طوفان اخیر به شبکه برق اهواز

وی خاطرنشان کرد: اجرای طرح رجیستری موبایل از واردات گوشی‌های تقلبی جلوگیری می‌کند و مردمی که گوشی می‌خرند، مطمئن خواهند بود که گوشی خریداری شده آن‌ها از مجاری قانونی وارد شده است.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد