9:09:26 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018 / شناسه خبر: 1117
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیش‌بینی رشد ۸۰۰ مگاواتی مصرف برق در خوزستان در سال ۹۷
پیش‌بینی رشد ۸۰۰ مگاواتی مصرف برق در خوزستان در سال ۹۷
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان با بیان اینکه امیدواریم در سال ۹۷ شاهد تنش آبی و باری در استان نباشیم، گفت: در یک سناریوی معمولی و نه بدبینانه ، رشد مصرف برق سال ۹۷ را نسبت به سال ۹۶ حدود ۸۰۰ مگاوات پیش بینی کرده ایم . ‌به گزارش ایسنا، محمود دشت بزرگ در نشست […]

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان با بیان اینکه امیدواریم در سال ۹۷ شاهد تنش آبی و باری در استان نباشیم، گفت: در یک سناریوی معمولی و نه بدبینانه ، رشد مصرف برق سال ۹۷ را نسبت به سال ۹۶ حدود ۸۰۰ مگاوات پیش بینی کرده ایم .

‌به گزارش ایسنا، محمود دشت بزرگ در نشست شورای آب و برق خوزستان که ‌روز ۱۶ بهمن ماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: در کنار کمیته‌های برق، آب و فاضلاب که در استان تشکیل می‌شود، یک کمیته فرهنگی نیز تشکیل شود تا این کمیته بر روی فرهنگ مصرف آب و برق در استان کار کند زیرا در این دو بخش مسایلی است که باید مورد توجه قرار ‌گیرد.

خبر جدید  پاسخگویی رئیس‌جمهور به مجلس طمع دشمنان را خنثی کرد

وی افزود: هرچه بر روی فرهنگ مصرف آب و برق کار کنیم، حتی اگر خشکسالی نداشته باشیم نیز چیزی را از دست نداده‌ایم و فرهنگ سازی در استفاده از آب و برق به عنوان یک دستاورد برای ما تلقی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان تصریح کرد: پیشنهاد می‌کنیم که با حضور روابط عمومی دستگاه‌هایی که در حوزه آب و برق فعال هستند، کمیته فرهنگی به منظور فرهنگ سازی استفاده از آب و برق تشکیل شود و صدا و سیما و رسانه‌ها نیز محور این کمیته باشند.

خبر جدید  چذابه بوی اربعین حسینی می دهد/ ۳۰۱ موکب آماده پذیرایی می شود

دشت بزرگ ادامه داد: اگر با گفتمان و فناوری جدید موضوع استفاده صحیح از آب و برق با مردم در میان گذاشته شود، می‌تواند اثرگذاری بسیار بیشتری در بحث فرهنگ سازی استفاده از آب و برق داشته باشد. بر روی خوش خلقی مصرف از سوی مردم در سال ۹۷ حساب ویژه‌ای کرده ایم، زیرا اگر این اتفاق نیافتد، اثر آن به خود مشترکین باز خواهد گشت‌.

وی بیان کرد: اگر اصلاح الگوی مصرف به شکلی که ما انتظار داریم در سال ۹۷ اتفاق بیافتد، مشکل خاصی در ارتباط با وضعیت برق در شبکه نخواهیم داشت. در یک سناریوی معمولی و نه بدبینانه رشد مصرف برق سال ۹۷ را نسبت به سال ۹۶ حدود ۸۰۰ مگاوات پیش بینی کرده‌ایم‌.

خبر جدید  تعداد مدارس استثنایی خوزستان کافی نیست

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان خاطرنشان کرد: اگر بتوانیم این میزان افزایش را از طریق مدیریت مصرف کنترل کنیم، کار بسیار بزرگی کرده‌ایم و می‌توان به تنش‌هایی که به تاسیسات آب و برق وارد می‌شود، کمک کرد تا شاهد بروز این تنش‌ها نباشیم و در سال آینده شاهد تنش آبی و باری در استان نباشیم.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد