18:38:17 - چهارشنبه 7 فوریه 2018 / شناسه خبر: 1569
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پروژه آبرسانی به رامشیر افتتاح شد
پروژه آبرسانی به رامشیر افتتاح شد
به گزارش خبرنگار مهر، عصر امروز چهارشنبه پروژه آبرسانی به شهرستان رامشیر با اعتبار ۱۲میلیارد تومان با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان و نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد. مدیر اجرایی طرح های آبرسانی جنوب شرق خوزستان در سازمان آب و برق خوزستان در گفتگو با خبرنگار […]

به گزارش خبرنگار مهر، عصر امروز چهارشنبه پروژه آبرسانی به شهرستان رامشیر با اعتبار ۱۲میلیارد تومان با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان و نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

مدیر اجرایی طرح های آبرسانی جنوب شرق خوزستان در سازمان آب و برق خوزستان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: آب شرب شهرستان رامشیر از طریق تأسیسات آبرسانی آب جنوب شرق، تصفیه خانه مرغزار، تلمبه‌خانه امیدیه یک و خط انتقال فولادی به قطر ۵۰۰ میلیمتر به میزان ۱۴هزار متر مکعب در شبانه روز تأمین می شود.

خبر جدید  دانشگاه دریایی خرمشهر باید در استفاده از آبهای ملی نقش آفرینی کند

نوراله دقیقی افزود: این پروژه شامل احداث مخزن هشت هزار مترمکعبی، ایستگاه پمپاژ، تابلوهای برق، ساختمان و سیستم گندزدایی آب شرب به روش الکترولیز نمک طعام و محوطه سازی است.

وی بیان کرد: افزایش میزان ذخیره آب شرب به میزان هشت هزار مترمکعب و پایدار سازی شبکه توزیع آب شرب شهرستان رامشیر از جمله اهداف اجرایی این پروژه است.

خبر جدید  برگزاری المپیاد ورزشی کارکنان استانداری و فرمانداری های خوزستان

مدیر اجرایی طرح های آبرسانی جنوب شرق خوزستان یادآور شد: برای اولین بار در پروژه‌های آبرسانی سازمان آب و برق خوزستان، سیستم گندزدایی به روش الکترولیز نمک طعام اجرا و به بهره برداری می رسد.

دقیقی در پایان خبر داد: کل اعتبار هزینه شده برای این پروژه از محل اعتبارات عمرانی استان تأمین و پرداخت شده است.

خبر جدید  ساخت دستگاه نمونه برداری نفت و گاز در خوزستان

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد