11:26:42 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018 / شناسه خبر: 1145
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پاسخ فرماندار اهواز به شایعات/هنوز در محل کارم هستم
پاسخ فرماندار اهواز به شایعات/هنوز در محل کارم هستم
به گزارش خبرنگار مهر، نبی الله خون میرزایی که اسفندماه سال ۱۳۹۵ در اقدامی عجیب از سوی استاندار خوزستان با حفظ سمت خود در شیلات استان خوزستان، به عنوان سرپرست فرمانداری اهواز منصوب شد، در روزهای اخیر محور شایعات بی شماری بوده است. خون میرزایی که در مدت اخیر علاوه بر سرپرستی فرمانداری اهواز، به […]

به گزارش خبرنگار مهر، نبی الله خون میرزایی که اسفندماه سال ۱۳۹۵ در اقدامی عجیب از سوی استاندار خوزستان با حفظ سمت خود در شیلات استان خوزستان، به عنوان سرپرست فرمانداری اهواز منصوب شد، در روزهای اخیر محور شایعات بی شماری بوده است.

خون میرزایی که در مدت اخیر علاوه بر سرپرستی فرمانداری اهواز، به عنوان مدیرکل شیلات استان خوزستان نیز مشغول بوده است و شاید این دو شغله بودن با این شرایط و تصدی دو سازمان بسیار مهم و چالشی در هیچ جای کشور سابقه نداشته است اما در خوزستان چنین مواردی ظاهر عادی شده است.

خبر جدید  اعلام برنامه‌های منابع طبیعی در خوزستان

در روزهای اخیر شایعات فراوانی حول این محور بوده که خون میرزایی در محل کار خود در فرمانداری اهواز حضور نمی یابد و در اداره کل شیلات استان حضور می یابد و در این بین نیز چند نفر به عنوان گزینه جانشینی وی مطرح شده اند.

با این وجود، سرپرست فرمانداری اهواز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به صحبت های مطرح شده در خصوص برکناری خود، گفت: در این زمان در محل کار در حال انجام فعالیت های روزمره خود هستم و ظهر سه شنبه نیز نشست شورای آموزش و پرورش استان را برگزار خواهم کرد.    
 

خبر جدید  جذب ۳۵ درصدی اعتبارات طرح‌های خود اشتغالی روستایی در اندیمشک

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد