14:19:08 - پنج‌شنبه 22 فوریه 2018 / شناسه خبر: 3568
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وزارت نیرو هیچ برنامه عملیاتی برای ساماندهی رودخانه های خوزستان ارائه نداد
وزارت نیرو هیچ برنامه عملیاتی برای ساماندهی رودخانه های خوزستان ارائه نداد
به گزارش خبرگزاری موج خوزستان حرحاجیان سعیدی در حاشیه سفر وزیر ورزش به خوزستان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: آموزش و نظارت بر استخرها و اماکن آبی از جمله وظایف این هیئت است و خوشبختانه مقام برتر کشور را طی دو سال اخیر داشتیم. وی گفت: در خوزستان ۱۱۰ استخر فعال داریم ولی متأسفانه در […]

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان حرحاجیان سعیدی در حاشیه سفر وزیر ورزش به خوزستان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: آموزش و نظارت بر استخرها و اماکن آبی از جمله وظایف این هیئت است و خوشبختانه مقام برتر کشور را طی دو سال اخیر داشتیم.

وی گفت: در خوزستان ۱۱۰ استخر فعال داریم ولی متأسفانه در برخی از شهرهای محروم حتی یک استخر نداریم.

حاجیان سعیدی با اشاره به اینکه یک هزار و ۸۰۰ نفر منجی نجات غریق در خوزستان داریم، بیان کرد: روزانه بر تعداد مغروقین در خوزستان افزوده می شود و این امر هم به ساماندهی نداشتن در رودخانه های استان است.

خبر جدید  عمل اهدا عضو در بیمارستان گلستان اهواز

وی گفت: با توجه به کانال های آبی بدون متولی و رودخانه های بسیار در خوزستان تعداد مغروقین افزایش پیدا می کند.

رئیس هیئت نجات غریق خوزستان گفت: مردم خوزستان در گرمای بالا با فقر مفرط مجبور به استفاده سنتی از رودخانه ها و کانال های آبی برای شنا هستند.

خبر جدید  برگزاری نمایشگاه نقاشی قاب مشترک امین بختیاری و امید فاضلی در اهواز

وی بیان داشت: وزارت نیرو هیچ برنامه ریزی برای ساماندهی رودخانه های خوزستان و کاهش این آمار غرق شدگان نداشته است؛ آنها فقط در حد حرف و حدیث سخن گفته و هیچ برنامه عملیاتی انجام نداده اند.

ساماندهی سواحل در وزارت کشور فقط برای خط شمال است

حاجیان ادامه داد: ساماندهی سواحل در وزارت کشور در حال انجام است ولی برنامه های آنها فقط برای خط شمال است و متأسفانه خوزستان در زمینه مغروقان در جایگاه اول کشور را دارد.

خبر جدید  پیکر شهید «موسوی‌امین» به شهر خود بازمی‌گردد/ اعلام جزئیات مراسم تشییع

وی خاطر نشان کرد: تقاضا داریم تا یک استخر اختصاصی را برای هیئت نجات غریق معین کنند تا بتوانیم منجیان نجات غریق بیشتری در خوزستان آموزش دهیم.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد