13:07:06 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018 / شناسه خبر: 4396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وزارت راه و شهرسازی در امور سازمان نظام مهندسی دخالت نکند
وزارت راه و شهرسازی در امور سازمان نظام مهندسی دخالت نکند
به گزارش خبرنگار مهر، محمود ایلخان پیش از ظهر امروز پنجشنبه در مجمع بسیج مهندسین کشور که در تالار فجر اهواز برگزار شد، عنوان کرد: بهبود وضعیت سازمان نظام مهندسی کشور همواره یکی از دغدغه ها و اولویت های اصلی این حوزه محسوب می شود و در همین راستا سعی شده تا با نگاه ملی […]

به گزارش خبرنگار مهر، محمود ایلخان پیش از ظهر امروز پنجشنبه در مجمع بسیج مهندسین کشور که در تالار فجر اهواز برگزار شد، عنوان کرد: بهبود وضعیت سازمان نظام مهندسی کشور همواره یکی از دغدغه ها و اولویت های اصلی این حوزه محسوب می شود و در همین راستا سعی شده تا با نگاه ملی برنامه هایی برای ارتقای این سازمان انجام داد، زیرا این مسیر در انتها باعث افزایش کیفیت ساخت و سازها در کشور می شود.

خبر جدید  طبیعت خوزستان در قلعه کوه‌های گل و گلاب بهبهان

وی افزود: سازمان نظام مهندسی ساختمان، یک نهاد عمومی و غیر دولتی است که اعضای هیئت مدیره آن نیز با انتخابات مشخص می شوند؛ این نهاد بر اساس قانون، وظایفی را بر عهده دارد که انتظار می رود تا با استفاده از ظرفیت مجمع، امورات خود را اداره و مباحث مهم را نیز دنبال کنند.

رئیس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری کشور تصریح کرد: در سازمان نظام مهندسی کمتر دیده شده که به کلیه امور نظام مهندسی پرداخته شود، متاسفانه در این سازمان به اهداف تعریف شده نیز کمتر توجه می شود. سازمان نظام مهندسی تا کنون در استان های مختلف اقدامات خوبی را انجام داده، اما این فعالیت ها کافی نیست زیرا در برخی از بخش‌ها اقدامات لازم صورت نگرفته است.

خبر جدید  تمام کار و فکر و ماموریت منافقان، تضعیف جبهه مردم است

ایلخان همچنین با اشاره به زلزله اخیر در کرمانشاه عنوان کرد: متاسفانه ساختمان های تازه ساخته شده در شهر سرپل ذهاب در این زلزله آسیب جدی دیدند در حالی که نباید با چنین شرایطی مواجه می شدند.

رئیس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری کشور در پایان گفت: انتظار می‌رود وزارت راه و شهر سازی نیز در راستای بهبود شرایط موجود به سازمان نظام مهندسی کمک و از مداخله گری در امور این سازمان خودداری کنند.

خبر جدید  مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان باغملک برگزار شد

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد