10:21:52 - شنبه 16 دسامبر 2017 / شناسه خبر: 167
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هیچ تضمینی وجود ندارد انتقال آب از خوزستان تنها برای شرب باشد
هیچ تضمینی وجود ندارد انتقال آب از خوزستان تنها برای شرب باشد
نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از رفتار چندگانه مسئولان در رابطه با مساله انتقال آب گفت: به دلایل علمی و فنی هیچ تضمینی برای این اظهارنظر که انتقال آب تنها برای شرب انجام می‌شود، وجود ندارد. شعار سال: نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از رفتار چندگانه مسئولان در رابطه با […]

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از رفتار چندگانه مسئولان در رابطه با مساله انتقال آب گفت: به دلایل علمی و فنی هیچ تضمینی برای این اظهارنظر که انتقال آب تنها برای شرب انجام می‌شود، وجود ندارد.

شعار سال: نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از رفتار چندگانه مسئولان در رابطه با مساله انتقال آب گفت: به دلایل علمی و فنی هیچ تضمینی برای این اظهارنظر که انتقال آب تنها برای شرب انجام می‌شود، وجود ندارد.

همایون یوسفی امروز ( پنج‌شنبه ۲۳ آذرماه) در جمع خبرنگاران در اهواز با اشاره به حواشی اظهارات اخیر رئیس سازمان محیط زیست و مواضع وزیر نیرو نسبت به موضوع انتقال آب بین‌حوضه‌ای از سرشاخه‌های رودخانه‌های خوزستان اظهار کرد: انتقال آب موضوعی حیاتی برای خوزستان است. ما مساله عدم شفافیت در خصوص انتقال آب را در زمان معرفی آقای بیطرف به عنوان وزیر پیشنهادی نیرو مطرح کرده بودیم. این مساله را هنگام بررسی صلاحیت و رای اعتماد مجلس به بیطرف نیز در صحن علنی مجلس اعلام کردیم.

خبر جدید  50 مداح خوزستانی با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار می‌کنند

وی تصریح کرد: با وجود خوش‌بینی‌ برخی مسئولان خوزستان نسبت به مواضع وزارت نیرودر بحث انتقال آب و تذکر واضح ما نسبت به عدم شفافیت این مواضع در زمان معرفی وزیر پیشنهادی نیرو، متاسفانه شاهد بودیم که وزارتخانهبدون اطلاع مردم، نمایندگان و مسئولان خوزستان تصمیماتی در مورد میزان آب و آینده منابع آبی استان اتخاذ کرد.

وی ادامه داد: بسیار خوب است که مسئولان و نمایندگان خوزستان اکنون دریافته‌اند که نباید در رابطه با چنین مسائلی خیلی خوش‌بین بود، بلکه باید تمامی موضوعات به طور دقیق و کارشناسانه پیش‌بینی شوند.

یوسفی با تاکید بر پیگیری مساله انتقال آب به دور از هیاهو، عنوان کرد: نمایندگان خوزستان باید به دور از هر گونه هیاهو، با مستندات علمی و از طریق مجاری قانونی و با بهره‌گیری از اختیارات خود این مساله را پیگیری کنند. در حال حاضر متأسفانه شاهد رفتار چندگانه مسئولان در خصوص مسائل و موضوعات انتقال آب هستیم.

خبر جدید  طرح انتقال فاضلاب بهبهان

وی با بیان این‌که مسئولان خوزستان باید موضع و نظر خود را نسبت به مساله انتقال آب اعلام کنند، افزود: باید مواضع خود را در این زمینه به طور شفاف به مردم بگوییم،چرا که مردممسائل را تشخیص می‌دهند. ما به عنوان نمایندگان مردم بر اساس وظایف قانونی خود این مساله را پیگیری می‌کنیم.

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ارسال نامه نمایندگان خوزستان به رئیس جمهور گفت: در این نامه درخواست شده است از پروژه‌های انتقال آب بازدید شودامابه درخواست ما توجهی نشده است.

یوسفی، آب را یک موضوع ملی دانست و اظهار کرد: تصمیم‌گیران در حوزه آب نباید با توجیه مسائل منطقه‌ای، منافع ملی را نادیده بگیرند. آمادگی داریم در مورد انتقال آب مباحثه‌ای کاملا علمی و فنی با تصمیم‌گیرندگان و سیاستگذاران این حوزه داشته باشیم و آن زمان خود مردم در مورد حقایق قضاوت کنند.

خبر جدید  عظمت انقلاب اسلامی در قالب واژه‌ها قابل بیان نیست

وی با اشاره به بازدید جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه تهرانی از پروژه‌های مبارزه با گرد و غبار و طرح ۵۵۰ هزار هکتاری و … خوزستان و نشست خبری استاندار خوزستان با این خبرنگاران در روز چهارشنبه( ۲۲ آذرماه) تصریح کرد: حضور یک طرفه اصحاب رسانه و مطبوعات در این برنامه که بدون حضور رسانه‌های استان خوزستان برگزار شد،جای سوال دارد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری دانشجویان ایران ، تاریخ انتشار ۲۳آذر ۹۶، کدمطلب:۹۶۰۹۲۳۱۳۰۰۰، www.isna.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد