12:35:04 - پنج‌شنبه 22 فوریه 2018 / شناسه خبر: 3599
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همزمان با سالروز تاسیس کمیته امداد نمایشگاه فقر و امید ۱۴ اسفند در اهواز برگزار می شود
همزمان با سالروز تاسیس کمیته امداد نمایشگاه فقر و امید ۱۴ اسفند  در اهواز برگزار می شود
ناصر اسکندری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج خوزستان با تأکید بر اینکه باید از ابزار هنر در راستای مسئولیت اجتماعی شهروندان در قبال فقرا و نیازمندان استفاده شود، گفت: در این زمینه سعی بر این بوده تا به صورت فراخوان از هنرمندان رشته عکاسی و خبرنگاران فعال دعوت شود تا آثار خود را در […]

ناصر اسکندری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج خوزستان با تأکید بر اینکه باید از ابزار هنر در راستای مسئولیت اجتماعی شهروندان در قبال فقرا و نیازمندان استفاده شود، گفت: در این زمینه سعی بر این بوده تا به صورت فراخوان از هنرمندان رشته عکاسی و خبرنگاران فعال دعوت شود تا آثار خود را در ۳ محور ارائه داده و پس ارزیابی هایی که انجام خواهد گرفت، در ۱۴ اسفند همزمان با تأسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) نمایشگاهی در اهواز خواهیم داشت.

اسکندری با بیان اینکه موضوعاتی که برای ما ارسال می شود به تصویر کشیدن فقر و محرومیت مناطق محروم استان بوده است، عنوان کرد: هدف کمیته امداد فعالیت در حوزه مناطق محروم در سطح استان از جمله مناطق شهری ، عشایری و حاشیه شهر است.

خبر جدید  معاونان جدید اداره‎کل میراث فرهنگی خوزستان منصوب شدند

مدیر روابط عمومی کمیته امداد خوزستان دومین آیتم این فراخوان را به تصویر کشیدن امید به زندگی ساکنان مناطق محروم عنوان کرد، گفت: بسیاری از نخبگان جامعه از مناطق محروم رشد کرده اند که نشان دهنده امید به زندگی در این مناطق بوده و تلاش ، کوشش و همت آنها ستودنی است به همین علت به تصویر کشیدن این امید حائز اهمیت است.

وی در خصوص سومین آیتم این فراخوان ، عنوان کرد: به تصویر کشیدن خدمات کمیته امداد در مناطق محروم از جمله حوزه اشتغال، مسکن، ارائه خدمات فرهنگی و تحصیلی به دانش آموزان و خانواده ها از دیگر آیتم ها بوده است.

وی افزود: برای اولین بار در سطح استان بوده که این فراخوان داده شده و شرکت کنندگان می توانند تا ۸ اسفند آثار خود را ارائه داده و در ۱۴ اسفند پس از ارزیابی و برپایی نمایشگاه ، برگزیدگان انتخاب شوند.

خبر جدید  مسئولان با هزینه‌کردهای غیر ضروری با اعصاب مردم بازی نکنند

اسکندری با اشاره به اینکه هدف از این تصاویر برگزیده در راستای احساس مسئولیت شهروندان در قبال محرومان و فقرا بوده است، بیان کرد: امیدوار هستیم با برگزاری نمایشگاه های دیگری در سطح اماکن عمومی و همچنین مدارس ، بتوانیم در جهت کمک به محرومان و توسعه فرهنگ و نیکوکاری در استان خوزستان از این ظرفیت ها حداکثر استفاده را ببریم.

وی با بیان اینکه نمایشگاه به مدت ۳ روز برگزار می شود، یادآور شد: به دلیل مصادف بودن برگزاری نمایشگاه با جشن نیکوکاری در سطح ملی، تمام هزینه های بدست آمده برای نیازمندان تا قبل از عید نوروز هزینه می شود تا بتوانند بخشی از نیازهای خود را برای تحویل سال جدید برآورده کنند.

خبر جدید  امضای تفاهم نامه همکاری کمیته امداد امام خمینی و استانداری خوزستان

اسکندری ادامه داد: این فراخوان با همکاری و هماهنگی کمیته امداد امام(ره) ، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، دانشکده خبر و اتحادیه عکاسان اهواز در دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از ۳۰۰ اثر به دبیرخانه ارسال شده است، بیان کرد: به ۴۰ اداره کمیته امداد در سطح استان مکاتبه کرده و دستور داده شده که با مجموعه خبرنگاران و عکاسان و همچنین هنرمندان فعال در این زمینه ارتباط داشته و اطلاع رسانی به درستی صورت بگیرد.

اسکندری در پایان گفت: پیش بینی می شود تا پایان مهلت ارسال آثار شاهد بیش از ۸۰۰ اثر ارسالی باشیم و از بین این آثار ۶۰ اثر برگزیده خواهند شد.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد