15:00:52 - چهارشنبه 7 فوریه 2018 / شناسه خبر: 1427
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هفته آینده فهرست نهایی مکان‌های برگزاری آزمون قرآن و عترت در خوزستان تعیین می‌شوند
هفته آینده فهرست نهایی مکان‌های برگزاری آزمون قرآن و عترت در خوزستان تعیین می‌شوند
گروه فعالیت‌های قرآنی: معاون قرآن و عترت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با بیان اینکه بیش از ۷ هزار نفر از استان در آزمون سراسری قرآن و عترت شرکت کردند، گفت: فهرست نهایی مکان‌های برگزاری آزمون قرآن و عترت طی هفته آینده تعیین می‌شود. سید کریم موسوی، معاون قرآن و عترت اداره فرهنگ و […]

گروه فعالیت‌های قرآنی: معاون قرآن و عترت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با بیان اینکه بیش از ۷ هزار نفر از استان در آزمون سراسری قرآن و عترت شرکت کردند، گفت: فهرست نهایی مکان‌های برگزاری آزمون قرآن و عترت طی هفته آینده تعیین می‌شود.

سید کریم موسوی، معاون قرآن و عترت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خوزستان، با اشاره به تشکیل نشست مشترک ادارات کل اوقاف و ارشاد استان خوزستان با موضوع برگزاری شانزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت، گفت: این نشست امروز ۱۸ بهمن‌ماه برگزار شد و طی آن بر برگزاری این آزمون در یک شرایط ایده‌آل در تمامی شهرستان‌های تأکید شد.

خبر جدید  عقب ماندگی اهواز در برخی حوزه های عمرانی نسبت به سایر کلانشهرها

وی اظهار کرد: امسال دو نهاد اوقاف و ارشاد استان متولی برگزاری آزمون هستند و شرایطی را فراهم می‌کنند تا شرکت‌کنندگان آزمون قرآن و عترت در استان که حدود ۸ هزار نفر هستند در شرایط خوبی در این آزمون شرکت کنند.

موسوی ادامه داد: در این نشست مصوب شد روز شنبه ۲۱ بهمن‌ماه نشستی با حضور رؤسا یا رابطان قرآنی ادارات اوقاف و ارشاد سراسر استان در این اداره‌کل برگزار شود و طی آن قوانین و آیین‌نامه اجرایی آزمون برای متولیان توضیح داده شده و مکان‌های برگزاری آزمون کتبی شناسایی و فهرست نهایی تعیین شود.

خبر جدید  اختتامیه طرح حفظ قرآن در ناجا خوزستان برگزار شد

معاون قرآن و عترت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان بیان کرد: متولی برگزاری آزمون شفاهی قرآن اداره اوقاف و امور خیریه استان خواهد بود.

موسوی اعلام کرد: آزمون قرآن و عترت همزمان با سراسر کشور در تاریخ ۱۰ اسفندماه در استان برگزار خواهد شد. این آزمون در اکثر شهرهای استان برگزار می‌شود و در شهرهایی که تعداد ثبت‌نام کنندگان محدود باشد مکان برگزاری آزمون به نزدیک‌ترین شهرستان منتقل می‌شود.

خبر جدید  پایش سلامت وویزیت رایگان عموم مردم درمسجدالزهراس به مناسبت عیدسعیدغدیرخم در شهرستان رامشیر

وی اظهار کرد: اهواز با حدود ۴ هزار نفر بیش‌ترین تعداد ثبت‌نامی‌ها را در این آزمون دارد.

معاون قرآن و عترت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در پایان گفت: آزمون سراسری قرآن و عترت با همکاری اتحادیه مؤسسات قرآنی استان خوزستان در زمینه انتخاب مراقبان از مؤسسات قرآنی برگزار می‌شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد