11:53:48 - شنبه 30 ژوئن 2018 / شناسه خبر: 15837
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هشدار آبفای خوزستان/از واریز وجه جهت آبرسانی به آبادان و خرمشهر خودداری کنید
هشدار آبفای خوزستان/از واریز وجه جهت آبرسانی به آبادان و خرمشهر خودداری کنید
شرکت آب و فاضلاب خوزستان طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به اینکه شماره حساب‌های معرفی شده برای تامین آب آشامیدنی و مساعدت در اجرای طرح‌های آبرسانی به شهرهای آبادان و خرمشهر مورد تائید شرکت آبفای خوزستان نیست، لذا شهروندان از واریز هرگونه وجهی به حسابهای معرفی شده خودداری کنند. شعار سال: شرکت آب و […]

شرکت آب و فاضلاب خوزستان طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به اینکه شماره حساب‌های معرفی شده برای تامین آب آشامیدنی و مساعدت در اجرای طرح‌های آبرسانی به شهرهای آبادان و خرمشهر مورد تائید شرکت آبفای خوزستان نیست، لذا شهروندان از واریز هرگونه وجهی به حسابهای معرفی شده خودداری کنند.

شعار سال: شرکت آب و فاضلاب خوزستان طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به اینکه شماره حساب‌های معرفی شده برای تامین آب آشامیدنی و مساعدت در اجرای طرح‌های آبرسانی به شهرهای آبادان و خرمشهر مورد تائید شرکت آبفای خوزستان نیست، لذا شهروندان از واریز هرگونه وجهی به حسابهای معرفی شده خودداری کنند.

خبر جدید  حضور در یادمان‌های شهدا مقدمه‌ای برای حضور در قدس شریف است

طی روزهای گذشته برخی افراد اقدام به معرفی شماره حساب‌هایی جهت خرید آب آشامیدنی، مبنی بر کمک به مردم شریف آبادان و خرمشهر نموده‌اند که این شرکت ضمن سپاس از تمام همراهان، سازمان‌های مردم نهاد و خیران نیکوکار در استان خوزستان در راستای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده، ایجاد شائبه، بی نظمی و اختلال در امر تامین آب شرب مردم شهرهای آبادان و خرمشهر، خواهشمند است از معرفی هرگونه شماره حساب و جمع آوری وجوهات و برپایی ایستگاه‌های صلواتی خودداری کنند.

خبر جدید  جشنواره فیلم فجر در اروند کار خود را آغاز کرد

آبفا اعلام می‌دارد، کلیه شرکت‌های خدمات رسان در امر آبرسانی برای تامین آب شرب آشامیدنی و بسته بندی، تمام پتانسیل موجود در سطح استان را تا زمان افتتاح خط دوم غدیر بکار گرفته‌اند.

آبفای خوزستان در پایان ضمن پوزش مجدد از مشکل بوجود آمده، از صبر و شکیبایی مردم شهیدپرور آبادان و خرمشهر تا زمان بهره‌برداری از خط دوم طرح غدیر کمال قدردانی را دارد.

خبر جدید  معامله ۱۲ میلیون و ۱۳۷ هزار سهم در بورس خوزستان

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجویان ایران، تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۷، کدخبر: ۹۷۰۴۰۹۰۴۴۸۱ ، www.isna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد