17:51:13 - شنبه 3 مارس 2018 / شناسه خبر: 4716
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نوروز امسال شاهد آبادان و خرمشهر متفاوتی خواهیم بود
نوروز امسال شاهد آبادان و خرمشهر متفاوتی خواهیم بود
به گزارش خبرنگار مهر، شهاب صدیقی عصر امروز شنبه در جلسه هماهنگی و آماده سازی شهرهای آبادان و خرمشهر برای استقبال از میهمانان نوروزی عنوان کرد: این دو شهر همه ساله در ایام نوروز میزبان مهمانان میلیونی نوروزی در قالب گردشگران، مسافران و کاروان های راهیان نور هستند.  مدیر کل امور شهری و شورا های […]

به گزارش خبرنگار مهر، شهاب صدیقی عصر امروز شنبه در جلسه هماهنگی و آماده سازی شهرهای آبادان و خرمشهر برای استقبال از میهمانان نوروزی عنوان کرد: این دو شهر همه ساله در ایام نوروز میزبان مهمانان میلیونی نوروزی در قالب گردشگران، مسافران و کاروان های راهیان نور هستند.

 مدیر کل امور شهری و شورا های استانداری خوزستان اظهار کرد: بر این اساس نهادهای مربوطه با همه ظرفیت خود نسبت به ترمیم نواقص شهری و نظافت و زیبا سازی عمومی اقدام کنند.

خبر جدید  رسیدگی به 6 هزار پرونده تعزیرات حکومتی در خوزستان

صدیقی تصریح کرد: در آبادان و خرمشهر دو چالش و گره ترافیکی اساسی وجود دارد؛ یکی در ورودی میدان امام خمینی (ره) در آبادان و دیگری رو به روی مجتمع کنز المال در خرمشهر، در همین راستا باید هر چه سریع تر تدابیر لازم برای رفع این معضل اندیشیده و اجرا شود.

خبر جدید  اعلام مسیر تشییع شهدای حمله تروریستی اهواز

به گفته وی استفاده از ظرفیت های بومی منطقه از جمله ایجاد گردشگری آبی مشترک در رودخانه بهمنشیر و اجرای آئین های کهن مردم آبادان و خرمشهر بر روی لنج های بزرگ و سنتی در نوروز ۹۷، در دستور کار شهرداری های آبادان و خرمشهر قرار گرفته است

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد