15:45:26 - دوشنبه 5 فوریه 2018 / شناسه خبر: 949
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نماینده ماهشهر: با نگاه سطحی و جزیره‌ای به خوزستان در حق کشور و نظام جفا نکنید
نماینده ماهشهر: با نگاه سطحی و جزیره‌ای به خوزستان در حق کشور و نظام جفا نکنید
نماینده مردم ماهشهر با انتقاد از وضعیت خوزستان ابراز نگرانی کرد: ظرف ۲۰ سال آینده سرزمینی به نام خوزستان نخواهیم داشت. به گزارش ایسنا، علی گل مرادی نماینده مردم ماهشهر در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس، گفت: با توجه به شرایط پیش آمده برای خوزستان و با عنایت به نقش تاریخی و استراتژیک این […]

نماینده مردم ماهشهر با انتقاد از وضعیت خوزستان ابراز نگرانی کرد: ظرف ۲۰ سال آینده سرزمینی به نام خوزستان نخواهیم داشت.

به گزارش ایسنا، علی گل مرادی نماینده مردم ماهشهر در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس، گفت: با توجه به شرایط پیش آمده برای خوزستان و با عنایت به نقش تاریخی و استراتژیک این استان در امنیت سرزمین و تامین درآمد ملی باید اذعان کنیم که این فرصت در شرف تبدیل شدن به تهدید است.

خبر جدید  صد و پنجمین محفل هفتگی قرآن کریم شادگان برگزار شد

وی افزود: اگر پایداری در آب، اشتغال و کاهش ریزگردها ایجاد نشود، فریاد می‌زنم و هشدار می‌دهم اگر امروز به داد خوزستان نرسید، فردا دیر می‌شود. متاسفانه باید بگویم کنترل خالی شدن جمعیت در استان خوزستان سرعت پیدا کرده و ظرف ۲۰ سال آینده سرزمینی به نام خوزستان نخواهیم داشت. دولتمردان، مجلس‌نشینان بزرگ‌اندیش باشید و کلان‌نگر. نگاه خود را نسبت به خوزستان تغییر دهید و با نگاه سطحی و جزیره‌ای به خوزستان در حق کشور و نظام جفا نکنید.

خبر جدید  آمادگی سپاه هندیجان دراجرای برنامه های عفاف وحجاب

گل‌مرادی گفت: امروز در تمامی دنیا در بحث توسعه پایداری ملاحظات اجتماعی و زیست محیطی در کنار فعالیت‌های اقتصادی یک اولویت است. در بحث خدمات و امکانات برای مردم خوزستان توجه کنید. اینکه امروز برای بودجه کشور از ثروت خوزستان تصمیم‌گیری می‌شود باید برای حل مشکلات و کمبودهای خوزستان هم برنامه‌ریزی کنید.

این نماینده مجلس ضمن تذکر به وزیر جهاد کشاورزی و وزیر نیرو، بیان کرد: در موضوع کشاورزی در استان خوزستان فاجعه به بار آوردید. علیرغم تاکید مقام معظم رهبری برای طرح ۵۵۰ هزار هکتاری وضعیت سابق را هم نابود کردید، این شرم‌آور است.

خبر جدید  اعلام برنامه های دهه ولایت وکرامت در ناحیه مقاومت بسیج شوشتر

وی افزود: در خصوص بازنشستگان توجه متفاوت داشته باشید. امروز وضعیت بازنشستگان در قیاس با دوران اشتغال آنها وضعیت بدتری است چرا که باید فرزندان بیکار خود را هم تامین معیشت کنند بنابراین متفاوت رفتار کنید که دستاوردهای نظام خدشه‌دار نشود.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد