17:42:38 - چهارشنبه 7 فوریه 2018 / شناسه خبر: 1521
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نخستین کارخانه تولید شکر قهوه ای کشور افتتاح شد
نخستین کارخانه تولید شکر قهوه ای کشور افتتاح شد
به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، نخستین کارخانه تولید شکر قهوه ای کشور امروز(۱۸ بهمن) طی مراسمی با حضور جمال عالمی نیسی معاون استانداری خوزستان، ولی الله حیاتی فرماندار خرمشهر، ستار شکیبا مدیر عامل شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان و جمعی از مسوولین استانی برگزار شد. شکیبا با بیان اینکه سرمایه مورد نیاز برای […]

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، نخستین کارخانه تولید شکر قهوه ای کشور امروز(۱۸ بهمن) طی مراسمی با حضور جمال عالمی نیسی معاون استانداری خوزستان، ولی الله حیاتی فرماندار خرمشهر، ستار شکیبا مدیر عامل شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان و جمعی از مسوولین استانی برگزار شد.

شکیبا با بیان اینکه سرمایه مورد نیاز برای احداث یک کارخانه تولید شکر قهوه‌ای بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال است، اظهار کرد: به دلیل اینکه در احداث واحد تولید شکر قهوه‌ای از زیرساخت‌های شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان همانند: سالن آسیاب، بویلر، برق، آب و سایر امکانات زیر ساختی استفاده شده، هزینه احداث این واحد به ۲۰۰ میلیارد ریال کاهش یافته و تمام منابع مالی سرمایه‌گذاری شده در این پروژه توسط شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک‌ خان و شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی تأمین شده است.

خبر جدید  قیام امام حسین(ع) در تاریخ بشریت ماندگار است

مدیر عامل شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان با اشاره به اینکه ظرفیت در نظر گرفته شده برای تولید شکر قهوه‌ای معادل تولید ۷۰ تن در روز است، اذعان داشت: برای یک دوره ۱۰۰ روزه کاری در مجموع ۷هزار تن در سال شکر قهوه ای تولید خواهد شد که قابل ارتقاء و توسعه است.

خبر جدید  پیروزی برابر صنعت نفت از دستمان پرید/ سپیدرود را دست کم نمی‌گیریم

شکیبا در ادامه با اشاره به میزان اشتغالزایی ایجاده شده ، افزود: با احداث این کارخانه  ۳۰ نفر به صورت مستقیم و ۱۵ نفر به صورت غیر مستقیم (فصلی) مشغول به کار می شوند که ۱۰۰ درصد نیروهای شرکت بومی هستند.

 وی با تأکید بر اهمیت مصرف شکر قهوه ای ، عنوان کرد: شکر قهوه ای دارای ارزش غذایی بیشتر و کالری کمتری نسبت به محصولات قندی مشابه می باشد و دارای مواد معدنی از جمله؛ پتاسیم، منیزیم، کلسیم و آهن بوده که در سه نوع بسته بندی به بازار عرضه می شود.

خبر جدید  اتباع خارجی از ۲۲ بهمن می‌توانند بدون ویزا وارد مرز شلمچه شوند

گفتنی است؛ فاز مطالعاتی طرح تولید شکر قهوه‌ای در سال ۱۳۹۱ آغاز شد و پس از تکمیل فازهای مطالعاتی در سال ۱۳۹۲ مجوز اجرای طرح و جواز تاسیس واحد تولید شکر قهوه ای از سازمان صنایع صنعت معدن و تجارت ،سازمان محیط زیست و معاونت غذا و داروی استان خوزستان گرفته شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد