14:30:39 - چهارشنبه 28 فوریه 2018 / شناسه خبر: 4272
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نتایج مسابقات قرآن منطقه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر اعلام شد
نتایج مسابقات قرآن منطقه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر اعلام شد
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ نتایج ششمین دوره مسابقات قرائت و تفسیر قرآن، نهج البلاغه و اذان کارکنان و همسران شرکتهای منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی شهرستان بندر ماهشهر معرفی شدند. علی اصغر ارشدی‌فر گاموری مسئول روابط عمومی شورای هماهنگی جلسات قرآن بندر ماهشهر در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان اظهار کرد: نتایج ششمین دوره مسابقات قرائت و […]

گروه فعالیت‌های قرآنی ـ نتایج ششمین دوره مسابقات قرائت و تفسیر قرآن، نهج البلاغه و اذان کارکنان و همسران شرکتهای منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی شهرستان بندر ماهشهر معرفی شدند.

علی اصغر ارشدی‌فر گاموری مسئول روابط عمومی شورای هماهنگی جلسات قرآن بندر ماهشهر در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان اظهار کرد: نتایج ششمین دوره مسابقات قرائت و تفسیر قرآن، نهج‌البلاغه و اذان کارکنان و همسران شرکت‌های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی شهرستان بندر ماهشهر به میزبانی شرکت عملیات غیر صنعتی معرفی شدند.

وی ادامه داد: ۵۳ نفر از کارکنان و همسران شرکتهای پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی شهرستان بندر ماهشهر در مسابقات قرائت و حفظ قرآن و ۱۷ نفر از کارکنان و همسران آنها در مسابقات کتبی مفاهیم قرآن ونهج البلاغه موفق به کسب رتبه برتر شدند.

ارشدی‌فر گاموری ادامه داد: در رشته حفظ یک سوره «مرسلات یا حاقه» در بخش کارکنان؛ رضا بستان شیرین (فن آوران) اول، جاسم بنی سعید (تندگویان) و مصطفی باشعیان (فن آوران) مشترکا دوم و جلال هلالی (بوعلی سینا) سوم شدند ؛ در بخش همسران؛ زینب بنی‌سعید (تندگویان)، مریم احمدی (فن آوران) و سعیده حیدری (بوعلی سینا) رتبه‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

مسئول روابط عمومی شورای هماهنگی جلسات قرآن بندر ماهشهر عنوان کرد: در رشته حفظ یک جزء و در بخش کارکنان؛ هدایت الله صحرارو(تندگویان) مقام اول، مسعود عثمان زاده (امیر کبیر) مقام دوم، حمزه عساکره (بندرامام) و حمزه عاطفی (سازمان) مشترکا مقام سوم را به دست آوردند. در بخش همسران هم کبری مچاسبه (فجر)، ابتسام صالحی مجد (بوعلی سینا) و اقدس رئوفی (امیر کبیر) اول تا سوم شدند.

خبر جدید  اجرای برنامه‌های قرآنی همزمان با ماه رمضان در دانشگاه آزاد اهواز

وی بیان کرد: در رشته حفظ سه جزء و در بخش کارکنان؛ ابراهیم زادگان اول، روح‌الله قربانی و سید عبدالرسول آلبوشوکه (سازمان) دوم و سوم شدند. همچنین در بخش همسران هم آمنه نظری (کارون) و سکینه رضوی پور (بندر امام) حائز رتبه‌های برتر شدند.

ارشدی‌فر گاموری عنوان کرد: در رشته حفظ پنج جزء در بخش کارکنان؛ قاسم عیسی‌منش (فجر) و سید امین هاشمی (بوعلی سینا) رتبه‌های برتر را کسب کردند. کبری قنواتی (رازی)، سکینه حساوی (تندگویان) و عصمت زنگنه (عملیات) در بخش همسران اول تا سوم شدند.

مسئول روابط عمومی شورای هماهنگی جلسات قرآن بندر ماهشهر ادامه داد: در رشته حفظ ده جزء در بخش کارکنان؛ محمد غافلی (فارابی) نفر برتر این رشته شد؛ در بخش همسران؛ مینا حوری پور و نصرت محمودی (بوعلی سینا) به ترتیب اول و دوم و رفعت حسین زاده (بندر امام) سوم شدند.

وی گفت: رشته تحقیق در بخش کارکنان؛ ابراهیم صوفی (مارون) اول، خیرالله عثمان زاده (بوعلی سینا) دوم، محمود فاطمی فرد (تندگویان) و سید کمال محفوظیان (سازمان) مشترکا سوم شدند؛ در بخش همسران؛ سعیده مهدوی تبار (فجر)، خدیجه حسین زاده (سازمان) و اکرم فروغی نسب (فجر) رتبه برتر را کسب کردند.

خبر جدید  حوزه بسیج کارگری ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شادگان به بهره برداری رسید

ارشدی‌فر گاموری گفت: رشته ترتیل مقدماتی در بخش کارکنان؛ سید حسن حسینی و علی اکبر بیالو (فن آوران) به ترتیب اول و دوم و مرتضی ابوشاوردی (بوعلی سینا) و غلامعباس جعفری زاده (سازمان) مشترکا سوم شدند؛ در بخش همسران؛ عفاف نصاری (مارون)، فاطمه امجدی (فجر) و ابتسام حمادی (امیرکبیر) اول تا سوم را کسب کردند.

مسئول روابط عمومی شورای هماهنگی جلسات قرآن بندر ماهشهر افزود: در رشته ترتیل پیشرفته در بخش کارکنان؛ عبدالواحد عساکره (تندگویان) اول، حسن حلافیان (سازمان) دوم، هانی بستوانچی (بندر امام) و سمیر علیپور (رازی) مشترکا سوم شدند؛ در بخش همسران؛  سکینه عبادی (تندگویان) ، معصومه غبیشی (عملیات) و سارا ربیعی (امیر کبیر) رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

وی عنوان کرد: همچنین در رشته اذان؛ مصطفی نژاد مقدم (سازمان) اول، سید رضا هاشمی (امیر کبیر) و سید حمید موسوی (بوعلی سینا) مشترکا دوم، عبدالرضا مجدم (فن آوران) و احمدرضا خودسوز (رازی) مشترکا سوم شدند.

ارشدی فر گفت: همچنین در بخش کتبی مسابقات در رشته مفاهیم سوره زمر در بخش کارکنان؛ محمد محاسن و ایمان سوینی نژاد (فجر)، عبدالعظیم توکلی مفرد (امیر کبیر)، حکیم شریفی (بوعلی سینا) و حبیب رویسی محمدی(فجر) رتبه‌های برتر را به دست آوردند. همچنین در بخش همسران؛ آمنه مجدمی (بندرامام)، مریم هوشمند (اروند)، معصومه کلاه کج (فجر) صاحب رتبه برتر شدند.

خبر جدید  کوچک سالانی با اندیشه های بزرگ/ عمق باورهای دینی در قلب های کوچک

وی عنوان کرد: در رشته مفاهیم نهج البلاغه و در بخش کارکنان؛ جمیل عباسپور (امیر کبیر)، سیدابوالفضل حسینی و سیدحسن سید حسینی (فن آوران)، موسی ممبینی (تندگویان) و محمد رضا منتظر القائم (فجر)، در بخش همسران هم آتنا مسالمت (فن آوران)، راضیه بهرامن، کبری مچاسبه پور و اکرم فروغی نسب (فجر) صاحب رتبه برتر شدند.

ارشدی فر گاموری افزود: در رشته مهدویت و در بخش کارکنان؛ مهدی انجم روز (فجر)، مصطفی باشعیان و حمید رضائیان (فن آوران)، اسلام پلاور، هادی مقدم و محمد امان کاه و در بخش همسران؛ خدیجه رضایی، فاطمه شرفی(فجر)، فاطمه توانانیا(فجر) و  نجمه زمانی نیا (فجر) صاحب رتبه برتر شدند.

وی بیان کرد: مجید سعیداوی، مهدی دغاغله، حمید چنانی، دغاغله، حزباوی و چنانی داوری این مسابقات را بر عهده داشتند.

ارشدی فر گاموری گفت: مراسم اختتامیه این مسابقات در ۲۲ اسفندماه برگزار می‌شود.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد