13:33:11 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018 / شناسه خبر: 4466
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معماری شهرسازی باید متناسب با فرهنگ ایرانی – اسلامی باشد
معماری شهرسازی باید متناسب با فرهنگ ایرانی – اسلامی باشد
به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسن شاهوار پور پیش از ظهر امروز پنجشنبه در حاشیه مجمع بسیج مهندسین کشور که در تالار فجر اهواز برگزار شد، در جمع خبرنگاران عنوان کرد: بسیج در حوزه تخصصی رده های اقشاری دارد که یکی از آنها بسیج مهندسین ساختمان است؛ اعضای بسیج مهندسین فرهیختگان حوزه ساخت و ساز […]

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسن شاهوار پور پیش از ظهر امروز پنجشنبه در حاشیه مجمع بسیج مهندسین کشور که در تالار فجر اهواز برگزار شد، در جمع خبرنگاران عنوان کرد: بسیج در حوزه تخصصی رده های اقشاری دارد که یکی از آنها بسیج مهندسین ساختمان است؛ اعضای بسیج مهندسین فرهیختگان حوزه ساخت و ساز و دارای تخصص های ساعی در مجموعه های ساختمان هستند. بهینه سازی رفتارها در حوزه ساخت و ساز خصوصا در زمینه شهرسازی یکی از نیازهای اساسی امروز و آینده کشور محسوب می شود.

خبر جدید  آغاز خرید حمایتی خرما از کشاورزان آبادان و خرمشهر

وی افزود: زلزله منطقه کرمانشاه ضرورت بهینه سازی رفتارها در حوزه ساخت و ساز ها را مضاعف کرد؛ البته در دیگر مناطق کشور هر از چند گاهی شاهد زلزله های سنگین هستیم که در همین راستا یکی از آسیب های جدی به منابع ساخت و ساز وارد می شود؛ این بخش نیز باید آسیب شناسی جدی شود.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان تصریح کرد: بسیج مهندسین ساختمان خوزستان، امروز میزبان سایر استان های کشور است که مباحث مختلفی از جمله کیفیت ساخت و سازها و همچنین آسیب های این حوزه اعم از مدیریت، نظارت و اقداماتی که تا پایان کار باید در بحث ساخت و ساز صورت بگیرد، توسط کارشناسان و خبرگان دارای تخصص در این جلسه مورد بررسی قرار می گیرد.

خبر جدید  اختراع مبتکر خوزستانی که جان کارگران و موتورسواران را نجات می‌دهد

وی با اشاره به اینکه بسیج مهندسی ساختمان یک مجموعه پویا است، گفت: نظام مهندسی یک ظرفیت بسیار مهم در حوزه برنامه ریزی و نظارت در بخش ساخت و ساز است که می تواند اقدامات بسیار مؤثری در این زمینه انجام دهد.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان عنوان کرد: یکی دیگر از مسائل که در این مجمع مطرح شد، معماری شهرسازی است که باید متناسب با فرهنگ ایرانی ـ اسلامی باشد؛ این موضوع یکی از مطالبات جدی است و متخصصان بسیجی حوزه ساخت و ساز به این بحث ورود پیدا کرده و پیشنهاداتی ارائه می دهند.

خبر جدید  «کارون»

سردار شاهوار پور یادآور شد: مبلمان شهری یکی از مباحث بسیار مهمی است که در این راستا نیز باید پیشنهادات خوبی از سوی بسیج مهندسی برای شهرداران در حوزه شهرسازی ارائه می شود.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد