9:39:51 - سه‌شنبه 20 فوریه 2018 / شناسه خبر: 3393
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معرفی برگزیدگان هفته قرآن و عترت خوزستان
معرفی برگزیدگان هفته قرآن و عترت خوزستان
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ برگزیدگان نخستین هفته قرآن و عترت خوزستان معرفی و در آیین پایانی این هفته تقدیر شدند. به گزارش ایکنا از خوزستان، هفته قرآن و عترت استان خوزستان شامگاه ۳۰ بهمن ماه در حاشیه نمایشگاه کتاب استان خوزستان با معرفی و تقدیر از برگزیدگان به کار خود  پایان داد. برگزیدگان در رشته‌های […]

گروه فعالیت‌های قرآنی ـ برگزیدگان نخستین هفته قرآن و عترت خوزستان معرفی و در آیین پایانی این هفته تقدیر شدند.

به گزارش ایکنا از خوزستان، هفته قرآن و عترت استان خوزستان شامگاه ۳۰ بهمن ماه در حاشیه نمایشگاه کتاب استان خوزستان با معرفی و تقدیر از برگزیدگان به کار خود  پایان داد.

برگزیدگان در رشته‌های مختلف ب شرح زیر اعلام می‌شود:

ابتهال

احمدحسن راهی مالکی رتبه اول

نصراله بریچی رتبه دوم

مسلم باوی رتبه سوم

 تواشیح

گروه آل یس، رتبه اول

گروه العباد رتبه دوم

گروه میعاد رتبه سوم

 رشته قرائت برادران بزرگسال

حامد کرملاچعب رتبه اول

سید فؤاد شوکاوی رتبه دوم

خلیل سواری رتبه سوم

 رشته ترتیل بزرگسالان

 عبدالامام حمادی رتبه اول

رحیم شریفی رتبه دوم

محمد کرملاچعب رتبه سوم

سید علی موسوی رتبه سوم

 رشته قرائت شکوفه ها(زیر ۱۶ سال)

احمد عبیاوی رتبه اول

خبر جدید  اعلام موضع مردم اهواز در برابر یاوه‌گویی‌های دشمنان

حسین شریفی رتبه دوم

امیر محمد رحمتی رتبه سوم

رشته ترتیل شکوفه‌ها(زیر ۱۶ سال)

یحیی باوی رتبه اول

محمد جواد مقدسی رتبه دوم

احمدرضا منصوری رتبه سوم

 رشته حفظ ۲۰ جزء برادران

محمود عبیات رتبه اول

مهدی کثیر رتبه دوم

اسحاق زویدات رتبه سوم

رشته حفظ ۱۰ جزء برادران

جعفر کثیر رتبه اول

حمید عبدالخانی رتبه دوم

امیرعبدالله خسرجی رتبه سوم

رشته حفظ ۵ جزء برادران

محمدمهدی سوزنچی رتبه اول

محمدصادق ساجدی رتبه دوم

امیرحسین مشکی‌زاده رتبه سوم

رشته حفظ ۲۰ جزء خواهران

ایمان عبدسیدی رتبه اول

منیژه عبداللهی رتبه دوم

مریم جاسمی رتبه سوم

رشته حفظ ۱۰ جزء خواهران

هاجر رخیصی رتبه اول

رقیه خزعلی زاده رتبه دوم

سیده یاسمین پیرا رتبه سوم

رشته حفظ ۵ جزء خواهران

 معصومه عبدالخانی رتبه اول

مریم لطیفی رتبه دوم

مرضیه مولایی رتبه سوم

 داستان

مرضیه پژوهان فر رتبه اول

خبر جدید  تجلیل معاون وزیر ارشاد از عکاسان حادثه تروریستی اهواز

سجاد خسروی رتبه دوم

لیلا سپهری رتبه سوم

داستان ـ بخش کودک

سارا بنی تمیم رتبه اول

هانیه ممبینی رتبه دوم

شعر(بخش کتاب)

سیدمحمد مهدی شفیعی رتبه اول

قاسم یوسفی رتبه دوم

حامد صافی رتبه سوم

 شعر(تک اثر)

آرش محبوب زاده رتبه اول

محمد نبهانی رتبه دوم

سید علیرضا شفیعی رتبه سوم

شایسته تقدیر: محدثه الماسی

 رسانه مجازی

اعظم محمدپور رتبه اول

صدیقه لویمی رتبه دوم

علی خرم فر رتبه سوم

فیلم نامه نویسی

کورش برزگر رتبه اول

پرتو آذرشب رتبه دوم

امیر طرفی جلالی رتبه سوم

هنرهای تجسمی ـ نقاشی خط

آقای هادی زاده رتبه اول

ماهرخ گل محمدی رتبه سوم

هنرهای تجسمی ـ نقاشی

هاشم بدری رتبه اول

فرخ گل محمدی رتبه دوم                               

منوچهر ایلیانی رتبه سوم

هنرهای تجسمی ـ خوشنویسی

فیصل طیارزاده رتبه اول

یوسف نامداری رتبه دوم

سید محمود بعاجی رتبه سوم

خبر جدید  بازگشت پیکر ۷۵شهید دوران دفاع مقدس از مرز شلمچه به کشور

هنرهای تجسمی ـ عکس

مهسا ربیعی گندمان رتبه اول

محمدحسن حسین‌نژاد رتبه دوم

ابراهیم جامعی رتبه سوم

صنایع دستی ـ حصیر بافی

مریم تختایی رتبه اول

نسیمه عبودی رتبه دوم

پروین یارگر رتبه سوم

 صنایع دستی ـ چوب

حسن فتحی رتبه اول

پرویز بابا احمدی رتبه دوم

مرجان نوروزی رتبه سوم

تئاتر خیابانی

 در بخش طرح و ایده

مسعود آلبوجنام

احمد مسافری

معصومه عموری

کارگردانی برگزیده

رضا چوپان برای نمایش فرصت عاشقی

کارگردان شایسته تقدیر

مسعود آلبوجنام

بازیگری مرد(بدون الویت)

احمد مسافری

علیرضا علوانی

سیدفاخر موسوی

مسعود آلبوجنام

بازیگر نوجوان

یونس درایی

بازیگر زن برگزیده

عاطفه رهنما

بازیگر زن شایسته تقدیر

کوثر عقیل

غزل خلیلاوی

مژگان بازرگان

طراحی فضا

رضا چوپان

موسیقی

ایمان سلیح

تعزیه برگزیده

بانوی مهر و ماه به کارگردانی ساسان مددی

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد