10:41:56 - یکشنبه 4 مارس 2018 / شناسه خبر: 4787
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشکل آب همچنان پابرجا است
مشکل آب همچنان پابرجا است
مدیر اداره جهاد کشاورزی دشت آزادگان گفت: وضعیت آب اراضی کشاورزی با توجه به بارندگی‌های اخیر خوب بوده اما این وضعیت موقتی است و شهرستان در بحث تامین آب مشکل دارد. قاسم بیت‌ سعید در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در مجموع امسال از وضعیت آبیاری اراضی راضی نیستیم زیرا خشکسالی داشتیم و آب بسیار […]

مدیر اداره جهاد کشاورزی دشت آزادگان گفت: وضعیت آب اراضی کشاورزی با توجه به بارندگی‌های اخیر خوب بوده اما این وضعیت موقتی است و شهرستان در بحث تامین آب مشکل دارد.

قاسم بیت‌ سعید در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در مجموع امسال از وضعیت آبیاری اراضی راضی نیستیم زیرا خشکسالی داشتیم و آب بسیار کم بوده و شوری آب نیز بسیار بالا است.

خبر جدید  ادامه پروژه های آبرسانی به روستاهای باغملک در انتظار تخصیص اعتبار جدید

وی با بیان این‌که آب موردنیاز اراضی از رودخانه کرخه تامین می‌شود، افزود: در حال حاضر با در نظر گرفتن بارندگی‌های اخیر آب زیاد شده و اکنون وضعیت آب اراضی کشاورزی خوب است اما این وضعیت موقتی است و سطح آب پس از چند روز افت خواهد کرد.

بیت‌ سعید تصریح کرد: آب رودخانه با توجه به بارندگی‌ها به سطح مطلوب رسیده و وضعیت خوب پیش می‌رود و اراضی فعلا سرسبز هستند اما در مجموع از وضعیت تامین آب در شهرستان ناراضی هستیم.

خبر جدید  بهترین مرجع فرهنگسازی برای استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر، دانشگاه‌ها هستند

وی عنوان کرد: آب گل‌آلود بارندگی‌ها از رودخانه کرخه به اراضی سرازیر می‌شود و مدت و زمان تامین آب مشخص نیست. احتمال دارد دو یا سه روز آینده آب کمتر شود زیرا این بارندگی‌ها اثر  موقتی بر مساله تامین آب دارد و ما همچنان انتظار داریم آب مورد نیاز به میزان کافی تأمین شود.

خبر جدید  ۴ نفر متخلف کشتار پرندگان وحشی در دزفول دستگیر شدند

بیت ‌سعید در خصوص سطح اراضی زیر کشت محصولات پاییز شهرستان گفت: ۴۵ هزار هکتار گندم، ۲ هزار هکتار جو و ۴ هزار هکتار سبزی و صیفی کشت شده است.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد