2:49:03 - جمعه 12 ژوئن 2020 / شناسه خبر: 57418
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشاور وزير نفت مامور پيگيري حادثه خودکشي يکي از کارکنان تاسيسات نفتي شد
مشاور وزير نفت مامور پيگيري حادثه خودکشي يکي از کارکنان تاسيسات نفتي شد
محقق شدن این مهم، همت والای متولیان بخش کشاورزی را به خصوص در استان خوزستان می‌طلبد.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما در حکم بیژن زنگنه به محمدرضا شمسايي آمده است:
«با توجه به حادثه تاسف بار خودکشی یکی از کارکنان حراستی شاغل در یکی از پیمانکاران دست دوم در منطقه یادآوران، بدینوسیله به جنابعالی ماموریت داده می‌شود که به اتفاق آقای فهیمی‌تبار، مدیرکل منابع انسانی وزارتخانه، با فوریت برای شناخت علت واقعی حادثه، نسبت به بررسی میدانی موضوع از جوانب مختلف و کسب اطلاعات از دستگاه‌ها و مقامات مرتبط، اقدام کرده و نتیجه را همراه با پیشنهاد، مستقیما به اینجانب گزارش نمایید. علاوه بر این، ضمن دلجویی حضوری از بازماندگان محترم مرحوم عمران روشنی مقدم، لطفا مراتب تسلیت اینجانب را نیز به ایشان ابلاغ فرمایید.»

خبر جدید  فاضلاب هفتکل در کانال‌های روباز دفع می‌شود

در همین حال مؤسسه «نظم‌آفرینان ایمان» که نیروی انسانی نگهبانی و حراست از محدوده چاه شماره ۱۹ میدان نفتی یادآوران را تأمین می‌کند درباره خبر خودکشی یکی از کارکنانش توضیحاتی ارائه کرد.
این موسسه ضمن ابراز همدردی با خانواده آن مرحوم اعلام کرده است حقوق و مزایای ماه اسفند و عیدی و سنوات مرحوم محمدی‌روشن به‌طور کامل و براساس قانون کار و قرارداد منعقده پرداخت و مدارک روز‌های حضور وی در محل کار و اسناد پرداختی ارائه شده است.
در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ قرارداد وی به دلیل یک مشکل شخصی تمدید نشد و بازگشت به محل کار منوط به حل مشکل یادشده گردید که بر اساس مدارک موجود که در صورت نیاز قابل ارائه است متعاقبا مرحوم به‌مدت ۲۱ روز در مؤسسه شفا تحت مداوا قرار گرفت و پس از طی این دوران با مساعدت مؤسسه نظم‌آفرینان ایمان به محل کار خود بازگشت.
موعد پرداخت حقوق اردیبهشت، بر اساس روال در پانزدهم ماه بعد یعنی نیمه خرداد بود که تا به امروز با ۶ روز تاخیر و دیرکرد مواجه شده است؛ حال قضاوت با افکار عمومی و وجدان‌های بیدار است که آیا ۶ روز دیر کرد می‌تواند انگیزه‌ای برای ارتکاب به خودکشی آن هم در محل کار باشد؟ قطعاً علل و عوامل و انگیزه وقوع این حادثه تلخ را باید در جای دیگری به جز محیط کار جست و ضروری است بار دیگر متذکر شویم که علل و عوامل وقوع این حادثه تلخ ارتباطی به محیط کار و مسائل کاری ندارد. همچنین مؤسسه نظم‌آفرینان ایمان کلیه مدارک و مستندات موجود و مورد درخواست مقامات قضایی را تحویل مسئولین ذی‌ربط داده است.
این مؤسسه خود را مؤظف به ادای تمامی حق و حقوق قانونی در قبال همکار مرحوم و خانواده مرحوم دانسته و از انجام هیچ وظیفه‌ای فروگذار نخواهد کرد. در پایان بار دیگر از ایزد منان طلب صبر برای بازماندگان همکار مرحوممان خواستاریم.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  دستگیری سارقان لوله‌های انتقال نفت در شهرستان اهواز
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد