12:43:14 - یکشنبه 24 ژوئن 2018 / شناسه خبر: 15276
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشارکت همگانی برای تغییر در سیمای شهر اهواز
مشارکت همگانی برای تغییر در سیمای شهر اهواز
استاندار خوزستان گفت: امیدوارم با مشارکت همگانی، سیمای کلانشهر اهواز را متناسب و درخور شأن یک کلانشهر ساماندهی کنیم. شعار سال: استاندار خوزستان گفت: امیدوارم با مشارکت همگانی، سیمای کلانشهر اهواز را متناسب و درخور شأن یک کلانشهر ساماندهی کنیم. غلامرضا شریعتی شامگاه شنبه در جلسه بررسی مشکلات منطقه مهدیس اهواز که در استانداری خوزستان […]

استاندار خوزستان گفت: امیدوارم با مشارکت همگانی، سیمای کلانشهر اهواز را متناسب و درخور شأن یک کلانشهر ساماندهی کنیم.

شعار سال: استاندار خوزستان گفت: امیدوارم با مشارکت همگانی، سیمای کلانشهر اهواز را متناسب و درخور شأن یک کلانشهر ساماندهی کنیم.

غلامرضا شریعتی شامگاه شنبه در جلسه بررسی مشکلات منطقه مهدیس اهواز که در استانداری خوزستان برگزار شد، با اشاره به تصمیمات اتخاذ شده برای حل مشکل فاضلاب استان و تأکید بر لزوم پیشبرد پروژه ها در این زمینه، اظهار کرد: در خصوص فاضلاب منطقه پردیس اهواز نیز اقداماتی در حال انجام است؛ هرچند که انجام این اقدامات باتوجه به شرایط این منطقه روند کندی داشته ما باید گفت شاهد همکاری بین بخشی خوبی برای حل این مشکل در منطقه پردیس هستیم.

خبر جدید  برگزیدگان مسابقه عکس ملی «آن سوی واقعه» معرفی شدند

وی با بیان اینکه مهدیس منطقه ای بزرگ اما بدون مدرسه بوده ادامه داد: برای مهدیس در حوزه خدمات مثل مدرسه  نیز اقدامات خوبی انجام و سه مدرسه در حال ساخت داریم؛ بعد از آن نیز ساخت دو مدرسه دیگر در دستور کار خواهد بود.

استاندار خوزستان گفت: در این منطقه لوله های آب شرب از وسط فاضلاب عبور داده می شد که در شأن مردمی که برای تأسیس خانه های خود پروانه دریافت کرده بودند، نیست.

خبر جدید  اعتراض حق کارگران است/ آماده تشکیل کمیته مشترک مسائل کارگری هستیم

شریعتی اظهار کرد: امیدوارم بتوانیم با راه اندازی مسیر پل ششم که به این منطقه متصل می شود، علاوه بر توسعه منطقه و تسهیل ترددها در کمربندی از ورود خودروهای سنگین به اهواز نیز جلوگیری شود. انشاءالله این مسیر را در جاده ماهشهر ادامه و انتقال بار ترافیکی به کمربندی را هرچه سریعتر به نتیجه برسانیم.

استاندار خوزستان تصریح کرد: امیدوارم مهدیس الگویی باشد تا در سایر مناطق را نیز با همکاری تمام مسئولان به صورت متوازن، هماهنگ، متناسب و بدون تداخل کاری ارائه دهیم.

خبر جدید  جزیره تماشایی کوشک؛ قطعه‌ ای از بهشت

شریعتی گفت: امیدوارم با مشارکت همه سیمای کلانشهر اهواز را متناسب و درخور شأن یک کلانشهر ساماندهی کنیم تا نگاهی که در ورود به اهواز دیده می شود، تغییر و سطح رفاه و زندگی مردم نیز ارتقا پیدا کند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۷، کدخبر: ۴۳۲۸۷۲۰ ، www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد