14:55:20 - یکشنبه 4 مارس 2018 / شناسه خبر: 4819
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئول برخورد با تخلیه زباله مجتمع‌های تفریحی در اطراف کارون کیست؟
مسئول برخورد با تخلیه زباله مجتمع‌های تفریحی در اطراف کارون کیست؟
معاون خدمات شهری شهرداری اهواز با اشاره به تخلیه زباله توسط مجتمع‌های تفریحی مستقر در اطراف حریم کارون در این رودخانه گفت: وزارت نیرو باید نسبت به برخورد با این مجتمع‌ها اقدام کند. علیرضا عالیپور در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: ساخت مجتمع‌های تفریحی در اطراف و حریم رودخانه کارون با وجود اینکه فضای گردشگری […]

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز با اشاره به تخلیه زباله توسط مجتمع‌های تفریحی مستقر در اطراف حریم کارون در این رودخانه گفت: وزارت نیرو باید نسبت به برخورد با این مجتمع‌ها اقدام کند.

علیرضا عالیپور در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: ساخت مجتمع‌های تفریحی در اطراف و حریم رودخانه کارون با وجود اینکه فضای گردشگری اهواز را رونق داد و موجب رضایتمندی مردم شد و امکان میزبانی شایسته از میهمانان و شهروندان را در جوار رودخانه کارون ایجاد کرد، از لحاظ مدیریتی ضلع سومی را به نام استانداری خوزستان وارد فضای کشمکش بین شهرداری اهواز و وزارت نیرو کرد.

خبر جدید  برای بردن به مهاجم گلزن نیاز داریم/من هم می توانم ایراد بگیرم

وی ادامه داد: پیش از آن با توجه به قوانین، بحث مدیریت رودخانه کارون در محدوده قانونی شهر میان وزارت نیرو و شهرداری در ابهامات زیادی قرار داشت. اما استانداری خوزستان با ایجاد مجتمع‌های تفریحی، ضلع سومی را وارد این فضای ابهام‌برانگیز کرد.

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز با اشاره به تخلیه زباله توسط مجتمع‌های تفریحی مستقر در اطراف حریم رودخانه کارون در سواحل این رودخانه در اهواز عنوان کرد: در این مینه شهرداری به طور رسما مدیریت و خدماتی ارائه نمی‌دهد اما به صورت مقطعی پاکسازی‌هایی را انجام می‌دهد.

خبر جدید  آداب «زیارت اربعین» بشریت را به سمت آرمان‌های جامعه مهدوی سوق می‌دهد

عالیپور ادامه داد: با توجه به طرحی که برای پاکسازی شهر برای ایام نوروز داریم، پاکسازی سواحل کارون با مشارکت داوطلبانه سمن‌ها و گروه‌هایی مانند بسیج، گروه‌های دانش‌آموزی و نیروهای فرهنگی مستقر در مساجد، در روزهای پنجشنبه برنامه‌ریزی شده است.

وی افزود: بدین ترتیب با این عزم عمومی، برنامه پاکسازی سواحل رودخانه کارون از این زباله‌ها به صورت تدریجی اجرا می‌شود. با توجه به اینکه عرصه و حریم رودخانه کارون در مالکیت وزارت نیرو است، هرگونه اقدام قانونی و قضایی در خصوص مجتمع‌های تفریحی که اقدام به تخلیه زباله‌های خود در رودخانه می‌کنند، بر عهده وزارت نیرو قرار دارند.

خبر جدید  وقوع گرد و خاک در خوزستان

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد