17:17:06 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018 / شناسه خبر: 4132
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مرکز خدمات جامع سلامت در روستای دغاغله اهواز احداث می شود
مرکز خدمات جامع سلامت در روستای دغاغله اهواز احداث می شود
جواد کاظم نسب الباجی در گفتگو با خبرنگار مهر  عنوان کرد: طی مکاتباتی که با وزارت بهداشت انجام گرفت، درخواست ایجاد مرکز جامع بهداشت در روستای دغاغله از توابع شهر اهواز به این وزرات خانه ارسال شد؛ خوشبختانه این موضوع پس از پیگیری تصویب و رسما ابلاغ شد. وی گفت: روستای ذغاغله و روستا های […]

جواد کاظم نسب الباجی در گفتگو با خبرنگار مهر  عنوان کرد: طی مکاتباتی که با وزارت بهداشت انجام گرفت، درخواست ایجاد مرکز جامع بهداشت در روستای دغاغله از توابع شهر اهواز به این وزرات خانه ارسال شد؛ خوشبختانه این موضوع پس از پیگیری تصویب و رسما ابلاغ شد.

وی گفت: روستای ذغاغله و روستا های اطراف  از توابع بخش مرکزی اهواز بیش از هفت هزار نفر جمعیت دارند، به طور حتم با راه اندازی این مرکز تردد روستایان به شهر اهواز برای برای دریافت خدمات بهداشتی و درمانی کمتر خواهد شد.

خبر جدید  ظرفیت‌های اشتغال دراستان خوزستان

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی راه ندازی این مرکز را از نیازهای ضروری منطقه دانست و گفت: در این زمان روستای دغاغله خدمات مربوطه را از مرکز کیان آباد اهواز دریافت می کند، از این پس با راه اندازی این مرکز خدمات جامع پزشکی و بهداشتی با راحتی بیشتری در اختیار ساکنین این منطقخ قرار خواهد گرفت.

خبر جدید  پیشکسوت فوتبال آبادان تشییع و به خاک سپرده شد

الباجی از افزایش کادر بهداشتی و نیروی انسانی در این مرکز خبر داد و گفت: اولویت جذب نیروهای مورد نیاز در این مرکز افراد بومی خواهد بود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد