14:23:15 - شنبه 3 مارس 2018 / شناسه خبر: 4743
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مردم خوزستان خیلی کم به دیدن تئاتر می روند
مردم خوزستان خیلی کم به دیدن تئاتر می روند
به گزارش خبرنگار مهر، یکی از وظایف ذاتی هنر این است که آئینه زندگی و مسائل مردم باشد. به اعتقاد بسیاری از علاقمندان به تئاتر، تولیدات این حوزه همراه با مسائل روز و مشکلات استان و مردم نیستند. مسائل جدی و مهمی که این روزها گریبان همه ساکنان خوزستان را گرفته اند از جمله، پدیده […]

به گزارش خبرنگار مهر، یکی از وظایف ذاتی هنر این است که آئینه زندگی و مسائل مردم باشد. به اعتقاد بسیاری از علاقمندان به تئاتر، تولیدات این حوزه همراه با مسائل روز و مشکلات استان و مردم نیستند.

مسائل جدی و مهمی که این روزها گریبان همه ساکنان خوزستان را گرفته اند از جمله، پدیده گرد و خاک، بیکاری، مشکلات زیست محیطی، مسائل مربوط به آب و … از موضوعات جدی هستند که همه شهروندان خوزستانی درگیر آن هستند. اما آیا چه مقدار از تولیدات در بخش های فرهنگی مخصوصا در حوزه ی تئاتر به این موضوعات اختصاص دارند؟

خبر جدید  رئیس جمهور درگذشت مادر شهیدان کلانتری دزفولی را تسلیت گفت

بسیاری از فعالان تئاتر در خوزستان در دو بخش فارسی و عربی می گویند وقتی زیرساخت و حمایت لازمی از تئاتر نباشد نباید انتظار زیادی از این حوزه داشته باشید. آنها معتقدند امنیت شغلی ندارند و فضای بی انگیزگی بر کل تئاتر استان مستولی شده است و به همین دلیل نباید انتظار کارهای حرفه ای یا مردمی را داشته باشیم.

خبر جدید  نزدیک شدن بهار طبیعت و آماده نبودن شهر اهواز برای پذیرایی از مهمانان نوروزی

در مقابل، برخی دیگر می گویند در نهایت اندک حمایتی که وجود دارد نیز باعث نشده تئاتر را به سمت دغدغه های مردمی بکشد و یک هنرمند تحت هر شرایطی باید به وظیفه ی ذاتی خود یعنی بیان دغدغه های مردم از زبان هنر بپردازد.

پرونده خبرگزاری مهر با عنوان « آیا تولیدات تئاتر خوزستان همراه با دغدغه های مردم است؟ » را در روزهای آینده پیگیری کنید.

خبر جدید  اجرای طرح «ضیافت الهی» در بقاع و موقوفات خوزستان

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد