11:59:06 - یکشنبه 1 جولای 2018 / شناسه خبر: 15931
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مردم خرمشهر با خویشتنداری مانع بروز نقشه‌های عناصر خرابکار شوند
مردم خرمشهر با خویشتنداری مانع بروز نقشه‌های عناصر خرابکار شوند
فرماندار خرمشهر گفت: از مردم شریف خرمشهر درخواست می‌کنیم با خویشتنداری از ایجاد و انتشار شایعات دروغین پرهیز کنند تا جلوی اقدام سودجویان گرفته شود. شعار سال: فرماندار خرمشهر گفت: از مردم شریف خرمشهر درخواست می‌کنیم با خویشتنداری از ایجاد و انتشار شایعات دروغین پرهیز کنند تا جلوی اقدام سودجویان گرفته شود. خبر جدید  مدیر […]

فرماندار خرمشهر گفت: از مردم شریف خرمشهر درخواست می‌کنیم با خویشتنداری از ایجاد و انتشار شایعات دروغین پرهیز کنند تا جلوی اقدام سودجویان گرفته شود.

شعار سال: فرماندار خرمشهر گفت: از مردم شریف خرمشهر درخواست می‌کنیم با خویشتنداری از ایجاد و انتشار شایعات دروغین پرهیز کنند تا جلوی اقدام سودجویان گرفته شود.

خبر جدید  نمی‌توان قصاص را از فقر و نداری گرفت

 ولی‌الله حیاتی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت نا آرامی‌های ایجاد شده در خرمشهر اظهار داشت: عده‌ای که از عناصر خرابکار بودند با ایجاد رعب و وحشت در سطح شهر قصد اجرای برنامه‌های شوم داشتند که با همت و تلاش نیروهای انتظامی متفرق شدند.

وی با بیان اینکه آشوبگران در آخرین تحقیقات مشخص شدند که اهل خرمشهر نبودند، افزود: تا پایان ۱۵ تیرماه آب شیرین و با کیفیت در اختیار مردم خرمشهر قرار می‌گیرد و از مردم شریف خرمشهر نیز درخواست می‌کنیم با خویشتنداری از ایجاد و انتشار شایعات دروغین پرهیز کنند تا جلوی اقدام سودجویان گرفته شود.

خبر جدید  64 پروژه کشاورزی در خوزستان آماده بهره برداری در دهه فجر

فرماندار خرمشهر گفت: از شب گذشته شایعه شد که یک نفر در درگیری کشته شده است که این خبر را تکذیب می‌کنم اما در این جریان ۵ نفر دچار جراحت‌های سطحی شدند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۷، کدخبر: ۱۷۶۴۷۲۰ ، www.tasnimnews.com

خبر جدید  مدیریت نامناسب بحران های خوزستان را تشدید کرده است

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد