16:24:58 - چهارشنبه 21 فوریه 2018 / شناسه خبر: 3426
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدارس خوزستان پنج‌شنبه‌های اسفند امسال برقرار خواهند بود
مدارس خوزستان پنج‌شنبه‌های اسفند امسال برقرار خواهند بود
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به وقوع پنج تا ۱۲ روز تعطیلی مدارس در برخی شهرستان‌های خوزستان در سال جاری به علت گرد و خاک، گفت: به منظور جبران این عقب‌ماندگی برنامه‌ریزی شده که مدارس استان در روزهای پنج شنبه اسفند امسال دایر باشند. محمد تقی‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با […]

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به وقوع پنج تا ۱۲ روز تعطیلی مدارس در برخی شهرستان‌های خوزستان در سال جاری به علت گرد و خاک، گفت: به منظور جبران این عقب‌ماندگی برنامه‌ریزی شده که مدارس استان در روزهای پنج شنبه اسفند امسال دایر باشند.

محمد تقی‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به اینکه وقوع پدیده ریزگردها و گرد و غبار در خوزستان امسال باعث تعطیلی‌های پی در پی  در مدارس استان خوزستان شده است، تصمیم گرفتیم با استفاده از راهکارهای مختلف این تعطیلی‌ها را جبران کنیم.

خبر جدید  غبارروبی مزار شهدای دفاع مقدس در اهواز

وی افزود: به همین منظور برنامه‌ریزی کرده‌ایم که مدارس خوزستان تا پایان امسال در روزهای پنج‌شنبه دایر باشند. برقراری کلاس‌ها در روزهای پنجشنبه می‌تواند بخشی از عقب‌ماندگی‌های ناشی از تعطیلی‌ها را جبران کند و امیدواریم که از هفته آینده این برنامه اجرا شود.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان ‌ ادامه داد: همچنین یک سایت اینترنتی به نام “آموزش” را راه‌اندازی کردیم که معلمان از این طریق دروس پایه مانند ریاضی، فیزیک، عربی و… را تدریس کنند و دانش‌آموزان از آن بهره ببرند. با صدا و سیمای خوزستان نیز هماهنگ شده تا معلمان بتوانند از این راه نیز دروس را ارائه کنند و انتظار داریم نهایت همکاری و تلاش را در این زمینه داشته باشد.

خبر جدید  پرداخت معوض کشت سال ۹۴ کشاورزان خوزستانی در بایگانی خاک می‌خورد

تقی‌زاده تصریح کرد: از ابتدای سال تحصیلی جاری تاکنون در بیش از ۱۰ شهرستان استان بین پنج تا ۱۲ روز تعطیلی اتفاق افتاده که موجب عقب‌ماندگی دروس شده است. این تعطیلی‌ها تا کنون موجب افت تحصیلی دانش‌آموزان نشده‌اند اما اگر اتفاق نمی‌افتاد اکنون شاهد رشد بیشتری در استان بودیم.

وی خوستار همکاری خانواده‌ها در این زمینه با آموزش و پرورش شد و گفت: انتظار داریم استانداری در زمینه‌های مالی و امکانات سخت‌افزاری برای جبران این کمبود با آموزش و پرورش همکاری کند.

خبر جدید  تاریخ تشیع در خوزستان کتاب می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به وجود یک میلیون دانش‌آموز در خوزستان، تصریح کرد: اگر برای هر دانش آموز یک ماسک هزار تومانی هم تهیه شود حداقل به یک میلیارد تومان اعتبار نیاز است. دانش‌آموزان در طول دوره تحصلی خود در سایر استان‌ها ۱۲ سال درس می‌خوانند اما شرایط جغرافیایی و اقلیمی جدید خوزستان موجب شده که دانش‌آموزان تنها ۱۰ سال درس بخوانند.
انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد