19:09:08 - دوشنبه 26 فوریه 2018 / شناسه خبر: 4044
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مجتمع رفاهی خوابگاه حضرت معصومه اهواز کلنگ زنی شد
مجتمع رفاهی خوابگاه حضرت معصومه اهواز کلنگ زنی شد
به گزارش خبرنگار مهر، مجتمع رفاهی خوابگاه دخترانه حضرت معصومه دانشگاه شهید چمران اهواز عصر امروز با حضور وزیر علوم کلنگ زنی شد. حمیدرضا غفوری معاون طرح و برنامه دانشگاه شهید چمران اهواز در حاشیه این کلنگ زنی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این مجموعه یک هزار مترمربع وسعت داشته و با اعتباری بالغ بر […]

به گزارش خبرنگار مهر، مجتمع رفاهی خوابگاه دخترانه حضرت معصومه دانشگاه شهید چمران اهواز عصر امروز با حضور وزیر علوم کلنگ زنی شد.

حمیدرضا غفوری معاون طرح و برنامه دانشگاه شهید چمران اهواز در حاشیه این کلنگ زنی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این مجموعه یک هزار مترمربع وسعت داشته و با اعتباری بالغ بر یک و نیم میلیارد تومان تا قبل از یک سال به افتتاح می رسد.

خبر جدید  اوقات فراغت در خوزستان دارای ضعف است

وی افزود: ۵۰ درصد اعتبار آن از سوی خیر و مابقی از سوی وزارت علوم تامین می شود. در این مجتمع رفاهی و فرهنگی آیین های رسمی و مذهبی برگزار می شود. 

عفوری تصریح کرد: خوابگاه ۱۴ هکتاری حضرت معصومه دانشگاه شهید چمران اهواز با ۱۲ بلوک، ظرفیت پذیرش سه هزار دانشجو را دارد.

خبر جدید  توقف یک نیمه‌ای سپاهان و تراکتورسازی مقابل نفتی‌ها

وزیر خطاب به دانشجویان گفت: شما مستاجران کوتاه مدت این خوابگاه هستید و در برهه های مختلف مسئولان به آن رسیدگی کرده اند ولی به هر دلیلی خیلی به این مجموعه رسیدگی مرتب نشده و بعد که مشکلات انباشته شد گفتند که ناچارا باید آن را تعمیر و بازسازی کنیم.

خبر جدید  تمدید بیمه نخیلات خوزستان تا 31خرداد

منصور غلامی تصریح کرد: برنامه هایی دارند تا هر ساله این مجموعه ها تعمیرات و بازسازی شوند و دانشجوهای بعد شما وضع بهتری خواهند داشت.

وی در ارتباط با اختصاص اعتبار گفت: افرادی که قول داده اند هنوز مطالبات سال قبل را پرداخت نکردند، بنابراین قولی نمی دهم.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد