13:53:57 - دوشنبه 26 فوریه 2018 / شناسه خبر: 4022
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مترو اهواز تا ۲۰ ماه دیگر راه‌اندازی نخواهد شد
مترو اهواز تا ۲۰ ماه دیگر راه‌اندازی نخواهد شد
شهردار اهواز گفت: مطمئنا مترو اهواز تا ۲۰ ماه آینده راه‌اندازی نخواهد شد. مگر اینکه ۶۰۰ میلیارد تومان پول به صورت نقد تزریق شود تا شاهد راه‌اندازی ۶ کیلومتر از این پروژه باشیم. منصور کتانباف در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اظهارات اخیر وزیر کشور مبنی بر اینکه زیرساخت‌های مترو اهواز در حال آماده […]

شهردار اهواز گفت: مطمئنا مترو اهواز تا ۲۰ ماه آینده راه‌اندازی نخواهد شد. مگر اینکه ۶۰۰ میلیارد تومان پول به صورت نقد تزریق شود تا شاهد راه‌اندازی ۶ کیلومتر از این پروژه باشیم.

منصور کتانباف در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اظهارات اخیر وزیر کشور مبنی بر اینکه زیرساخت‌های مترو اهواز در حال آماده شدن است و این پروژه در سال ۹۷ به بهره‌برداری می‌رسد، اظهار کرد: مطمئن هستم که این اتفاق رخ نخواهد داد. برای راه‌اندازی بخشی از فاز اول خط یک مترو اهواز آن هم بدون ناوگان به ۶۰۰ میلیارد تومان پول نقد نیاز است.

خبر جدید  آموزش ووشو برای بانوان خوزستانی

وی ادامه داد: راه‌اندازی این بخش از مترو به طول ۶ کیلومتر هم به شرطی صورت می‌گیرد که این ۶۰۰ میلیارد تومان، نقدا داده شود تا بعد از آن کار این بخش از پروژه شروع شود. با این شرایط نیز رسیدن به مرحله بهره‌برداری از این بخش مترو اهواز حداقل ۲۰ ماه زمان می‌برد.

خبر جدید  دستگیری عاملان تیراندازی در اهواز

شهردار اهواز افزود: وزیر کشور فرمایش کرده است که زیرساخت‌های مترو اهواز در حال آماده شدن است، اما نمی‌دانم که منظور وزیر زیرساخت‌های کجا و کدام قسمت از مترو اهواز است و دقیقا چه کسی چنین گزارشی را به وزیر کشور ارائه کرده است.

کتانباف تصریح کرد: اگر من متولی پروژه مترو اهواز هستم، می‌دانم که قطعا پروژه مترو اهواز تا ۲۰ ماه آینده راه‌اندازی نخواهد شد، مگر اینکه ۶۰۰ میلیارد تومان پول به صورت نقد به پروژه تزریق شود که در این صورت هم حداکثر تنها ۶ کیلومتر از فاز اول این پروژه راه‌اندازی می‌شود.

خبر جدید  حضور در امامزادگان در حقیقت تعظیم پیامبر اسلام و ادب الهی است

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد