19:36:20 - یکشنبه 4 فوریه 2018 / شناسه خبر: 739
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قد دانش آموزان خوزستانی افت کرده است
قد دانش آموزان خوزستانی افت کرده است
به گزارش خبرنگار مهر، محمد تقی زاده عصر امروز در نشست شورای آموزش و پرورش استان خوزستان اظهار کرد: آموزش و پرورش به تنهایی متولی تمام امور مربوط به کودکان و فرزندان نیست؛ همه سازمان و نهادها باید به آموزش و پرورش کمک کنند. وی افزود: در روز جشن شکوفه ها وقتی به قد و […]

به گزارش خبرنگار مهر، محمد تقی زاده عصر امروز در نشست شورای آموزش و پرورش استان خوزستان اظهار کرد: آموزش و پرورش به تنهایی متولی تمام امور مربوط به کودکان و فرزندان نیست؛ همه سازمان و نهادها باید به آموزش و پرورش کمک کنند.

وی افزود: در روز جشن شکوفه ها وقتی به قد و قیافه دانش آموزان اول ابتدایی نگاه می کردم واقعا حسرت می خورد چون از نظر فیزیکی افت کرده اند؛ نسل ایرانی همیشه پهلوان، قهرمان و رشید بوده اند ولی امروزه دائما مشکلات جسمی دانش آموزان افزایش پیدا می کند.

خبر جدید  برای حفظ صلح و آرامش باید پاسخ محکمی به تروریست ها داده شود

تقی زاده با اشاره به اینکه وقتی دانش آموزان ما از نظر جسمی و فیزیکی مشکل داشته باشند، نمی توانند در فعالیت های پرورشی و تربیتی موفق باشند، بیان کرد: برگزاری جشنواره قطبی و استانی قرآن، عترت و نماز و همچنین توسعه زیرساخت های ورزش دانش آموزی دو دستور کار این جلسه هستند که امیدوارم راهکار برای توسعه آنها پیدا کنیم.

خبر جدید  افزایش میزان افسردگی، سوغات شوم ریزگردها برای خوزستانی ها

خادم علی تهذیبی معاون اداره کل ورزش و جوانان خوزستان نیز در این نشست اظهار کرد: اعتقاد داریم که سرمایه گذاری در آموزش و پرورش، سرمایه گذاری در زمینه قهرمانی است، لذا آمادگی همکاری تنگاتنگ را داریم و اماکن ورزشی شهرها را صبح و روستاها نیز ظهر در اختیار آنها قرار می دهیم.

خبر جدید  نیروگاه سیکل ترکیبی در رامهرمز ساخته می‌شود

وی با اشاره به اینکه ۴۱۹ مکان ورزشی در سطح استان خوزستان فعال هستند، افزود: آمادگی همکاری با آموزش و پرورش برای تقویت حوزه تربیت بدنی دانش آموزان را داریم.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد