15:48:13 - دوشنبه 5 مارس 2018 / شناسه خبر: 5004
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالیت های مناسبی در زمینه مدرسه سازی در کارون انجام شده است
فعالیت های مناسبی در زمینه مدرسه سازی در کارون انجام شده است
به گزارش خبرنگار مهر، معصومه خنیفری صبح امروز دوشنبه در مراسم افتتاح مدرسه ابتدایی سه‌ کلاسه حکیم فارابی در روستای خضیریات شهرستان کارون عنوان کرد:  فعالیت های بسیار خوبی در زمینه ساخت مدارس در سطح شهرستان کارون انجام شده است. خوشبختانه این شهرستان در زمینه جمع آوری مدارس کانکسی، پیشتاز بوده؛ فعالیت خیرین مدرسه ساز […]

به گزارش خبرنگار مهر، معصومه خنیفری صبح امروز دوشنبه در مراسم افتتاح مدرسه ابتدایی سه‌ کلاسه حکیم فارابی در روستای خضیریات شهرستان کارون عنوان کرد:  فعالیت های بسیار خوبی در زمینه ساخت مدارس در سطح شهرستان کارون انجام شده است. خوشبختانه این شهرستان در زمینه جمع آوری مدارس کانکسی، پیشتاز بوده؛ فعالیت خیرین مدرسه ساز در این خصوص قابل تقدیر است.

وی افزود: در پی ساخت مدارس جدید، دانش آموزانی که تا کنون در کانکس درس می خوانند، فرصت ارتقای تحصیلی خواهند یافت. در شهرستان کارون اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است و شرکت های متعدد هر یک به نوعی در تحقق مسئولیت های اجتماعی خود سهیم شده اند.

خبر جدید  آنکه تنها بود، من بودم

وی همچنین در خصوص ضرورت به کار گیری نیروهای بومی در شرکت های فعال در این شهرستان تصریح کرد: جذب نیروی بومی در این شهرستان یکی از ضرورت ها است که تاکنون در این زمینه به خوبی عمل شده و همه این‌ها باعث شده شرکت ها به مردم منطقه خدمت رسانی کنند.

خبر جدید  افتتاح بخش فیزیولوژیک (vip) بیمارستان علامه کرمی(ره) اهواز

 معاون سواد آموزی سازمان آموزش و پرورش خوزستان نیز با حضور در این برنامه عنوان کرد: زمانی یک مدرسه می تواند به رسالت اصلی خود که تربیت نیروهای آینده مملکت است، برسد که فضای فیزیکی مناسبی را در اختیار داشته باشد.

شیخی با بیان اینکه اولویت آموزش و پرورش استان در راستای عدالت اجتماعی و آموزشی، ساخت مدارس جدید است، افزود: متاسفانه این سازمان به تنهایی قادر به ساخت مدارس نیست، سازمان های مردم نهاد بخشی از کثری های موجود در این خصوص را مرتفع کرده اند.

خبر جدید  علم، آگاهی و عبادت از ویژگی‌های شخصیتی حضرت معصومه(س) است

وی گفت: دانش آموزان باید از مدارس کانکسی خارج شوند و در فضای مناسب تحصیل کنند. امیدوار هستیم تا روزی فرا برسد که بتوانیم همه مدارس شهرستان کارون را با کیفیت و به روز کنیم. در برخی از نقاط استان که دانش آموزان به دلیل قفر مالی از تحصیل باز می مانند، خیران مدرسه ساز وارد عمل می شوند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد