20:31:52 - یکشنبه 7 ژانویه 2018 / شناسه خبر: 211
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالان اقتصادی خوزستان با چالش‌های جدی مواجه‌اند/افتتاح خطوط کشتیرانی به دوحه و کویت
فعالان اقتصادی خوزستان با چالش‌های جدی مواجه‌اند/افتتاح خطوط کشتیرانی به دوحه و کویت
رییس اتاق بازرگانی اهواز با بیان اینکه در زمینه صادرات به عراق استان خوزستان سالیان گذشته همواره استان اول بوده است، گفت : به زودی شاهد افتتاح خطوط مستقیم کشتیرانی به دوحه و کویت نیز خواهیم بود تا این خطوط کشتیرانی بتواند بازارهای جدید صادراتی را افزایش دهد. شعار سال:  رییس اتاق بازرگانی اهواز با بیان […]

رییس اتاق بازرگانی اهواز با بیان اینکه در زمینه صادرات به عراق استان خوزستان سالیان گذشته همواره استان اول بوده است، گفت : به زودی شاهد افتتاح خطوط مستقیم کشتیرانی به دوحه و کویت نیز خواهیم بود تا این خطوط کشتیرانی بتواند بازارهای جدید صادراتی را افزایش دهد.

شعار سال:  رییس اتاق بازرگانی اهواز با بیان اینکه در زمینه صادرات به عراق استان خوزستان سالیان گذشته همواره استان اول بوده است، گفت : به زودی شاهد افتتاح خطوط مستقیم کشتیرانی به دوحه و کویت نیز خواهیم بود تا این خطوط کشتیرانی بتواند بازارهای جدید صادراتی را افزایش دهد.

شهلا عموری در مراسم افتتاح ساختمان جدید اتاق بازرگانی اهواز، اظهار کرد: اتاق بازرگانی اهواز نقش بسزایی در بحث آموزش و به خصوص ارتقای توان علمی اعضای خود داشته است. در این زمینه از سال ۹۴ تاکنون ۶۱ عنوان دوره توسط اتاق بازرگانی اهواز برگزار شده که این آمار در مقایسه با دوره مشابه چهار ساله گذشته بیش از ۵۰درصد رشد داشته است.

خبر جدید  محفل انس با قرآن در شادگان برگزار می‌شود

وی افزود: برای ارتقای سطح علمی پرسنل اتاق بازرگانی اهواز، دوره های آموزشی مختلفی بنا به ضرورت و نیاز اعضای اتاق برگزار شده است.

رییس اتاق بازرگانی اهواز تصریح کرد: در بخش خدمات به اعضا با توجه به اهمیت موضوع، سرلوحه اتاق بازرگانی تکریم و احترام به ارباب رجوع بوده است. پیگیری مشکلات مالیاتی، اداره کار و تامین اجتماعی از دیگر اقدامات انجام گرفته از سوی اتاق بازرگانی برای اعضای خود است.

عموری بیان کرد: در سال های گذشته اتاق بازگانی اهواز تنها دو تشکل داشت اما در این دوره ۷ انجمن در اتاق تشکیل و مجوز تشکیل سه انجمن دیگر نیز دریافت شده است و امیدواریم به زودی شاهد برگزاری انتخابات این انجمن ها نیز باشیم.

وی با بیان اینکه امروز اعضای اتاق های مشترک رشدی ۱۰۰درصدی داشته اند، گفت: صادرات غیر نفتی استان در ۱۰ماهه امسال بالغ بر ۱۰میلیارد و ۷۰۰ هزار دلار بوده که این میزان نسبت به مدت مشابه از نظر ارزشی ۲۵ درصد رشد داشته است.

خبر جدید  یکپارچه‌سازی سواحل خوزستان

رییس اتاق بازرگانی اهواز اظهار کرد: در هیچ جای کشور بخش خصوصی بدون دغدغه فعالیت نمی کند. فعالان اقتصادی استان با وجود این همه پتانسیل و زیرساخت با چالش های جدی مواجه هستند که باید به آنها رسیدگی شود.

عموری اظهار کرد: در زمینه صادرات به عراق استان خوزستان سالیان گذشته همواره استان اول بوده است. اتاق بازرگانی استان در این زمینه ارتباط خود را با کشورهای حوزه خلیج فارس برای افزایش میزان صادرات گسترده کرد و در این راستا هیات هایی به کشورهای قطر و عمان فرستادیم.

وی با اشاره به افتتاح اولین خط کشتیرانی خرمشهر به بندر صحار، گفت: به زودی شاهد افتتاح خطوط مستقیم کشتی رانی به دوحه و کویت نیز خواهیم بود تا این خطوط کشتی رانی بتواند بازارهای جدید صادراتی را افزایش دهد.

خبر جدید  حضور و پشتوانه مردم است،که روشنفکرنماهای غرب زده را برای همیشه رسوا می کند

رییس اتاق بازگانی اهواز خاطرنشان کرد: خرما یکی از محصولات مهم و استراتژیک است که قابلیت زیادی در بحث صادرات برای استان خوزستان دارد. در این دوره تلاش بسیاری برای صادرات این محصول و کمک به کشاورزان برای تولید این محصولا انجام گرفته است.

عموری گفت: در زمینه آبزی پروری، استان خوزستان مقام دوم را در بحث تولید ماهیان گرمابی دارد. در این راستا برای حل مشکلات جلسات بسیار زیادی از سوی اتاق بازرگانی برگزار شده اما متاسفانه بسیاری از مشکلات علی رغم پیگیری ها همچنان پابرجا است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری دانشجویان ایران ، تاریخ انتشار ۱۷دی ۹۶، کدمطلب:۹۶۱۰۱۷۰۸۵۸۸، www.isna.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد