15:58:58 - پنج‌شنبه 22 فوریه 2018 / شناسه خبر: 3907
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرامرزیان: از سال آینده به هیاتهای ورزشی مستقیما بودجه می‌دهیم
فرامرزیان: از سال آینده به هیاتهای ورزشی مستقیما بودجه می‌دهیم
معاون توسعه مدیریت وزارت ورزش گفت: از سال آینده بخشی از اعتبارات به صورت مستقیم به فدراسیون‌ها تزریق می شود و برخی دیگر نیز مستقیما به هیات‌های ورزشی استان‌ها اختصاص پیدا می‌کند. به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، ژاله فرامرزیان در دومین  نشست مشترک با روسای فدراسیون های ورزشی که امروز با حضور وزیر ورزش […]

معاون توسعه مدیریت وزارت ورزش گفت: از سال آینده بخشی از اعتبارات به صورت مستقیم به فدراسیون‌ها تزریق می شود و برخی دیگر نیز مستقیما به هیات‌های ورزشی استان‌ها اختصاص پیدا می‌کند.

به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، ژاله فرامرزیان در دومین  نشست مشترک با روسای فدراسیون های ورزشی که امروز با حضور وزیر ورزش در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: معتقدیم که فدراسیون‌ها یک واحد مستقل اداری و مالی اداری هستند که مسوولیت مدیریت حوزه خود را بر عهده دارند و اعتباری که از سوی وزارت ورزش به آنها ابلاغ می‌شود، تنها کمک است؛ یعنی صرفا با توجه به شاخص‌های رویکرد تخصصی هر فدراسیون، مبلغ و گستره فعالیت را در نظر می‌گیریم.

خبر جدید  کشف بیش از ۲۰۰ هزار قالب صابون آرایشی قاچاق در خوزستان

وی عنوان کرد: موضوعی که امسال بسیار جدی آن را دنبال کردیم، بحث ۲۷ صدم درصد مالیات ارزش افزوده برای ورزش است ولی نتوانستیم آن را برای تقویت فعالیت‌های حرفه‌ای و ورزش قهرمانی هزینه کنیم.

معاون توسعه مدیریت وزارت ورزش گفت: تا سال آینده باید حداقل ۵۰ درصد از خدمات فدراسیون‌های به صورت الکترونیکی باشد. همچنین سال آینده بخشی از اعتبارات به صورت مستقیم به فدراسیون‌ها تزریق می شود و برخی دیگر نیز مستقیما به هیات‌های ورزشی استان‌ها اختصاص پیدا می‌کند.

خبر جدید  انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر آبادان ناتمام ماند

به گزارش ایسنا همچنین فریبا محمدیان، معاون بانوان وزیر ورزش، اظهار کرد: برخی بانوان هیات‌های ورزشی، گلایه‌هایی داشتند که نواب رئیس بانوان هیات‌ها در فرایند تصمیم‌سازی دخالت داده نمی‌شود و خواهش می‌کنم به مسوولان هیات‌ها به این مهم توجه کنند تا کارها هماهنگ دنبال شود.

وی خواستار حمایت بیشتر از ورزشکاران، داوران و مربیان در بخش بانوان شد و گفت: حمایت معنوی به صورت اختصاصی از بانوان ورزشکار باعث می‌شود که خیلی راحت‌تر از فراز و فرودهای اجتماعی که ممکن است اطراف بانوان شکل بگیرد، عبور کنیم.

خبر جدید  دیدارباخانواده شهید هندوانه کار درهفته دفاع مقدس

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد