11:25:06 - چهارشنبه 21 فوریه 2018 / شناسه خبر: 3468
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عدم همکاری دولت در تکمیل پروژه های آموزشی خیرساز
عدم همکاری دولت در تکمیل پروژه های آموزشی خیرساز
عبدالنبی دفتری در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: خیران مدرسه ساز در خوزستان و به ویژه شهرستان دزفول به عنوان بازوهای توانمند در امر مدرسه سازی در سطح کشور مطرح هستند. وی افزود: این روند به گونه ای بود که دزفول به مدت پنج سال و استان خوزستان نیز سالها رتبه نمونه […]

عبدالنبی دفتری در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: خیران مدرسه ساز در خوزستان و به ویژه شهرستان دزفول به عنوان بازوهای توانمند در امر مدرسه سازی در سطح کشور مطرح هستند.

وی افزود: این روند به گونه ای بود که دزفول به مدت پنج سال و استان خوزستان نیز سالها رتبه نمونه کشوری را به لحاظ برخورداری از خیران مدرسه ساز و میزان مشارکت ازآن خود کرده بودند.

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز خوزستان عنوان کرد: این خیران همواره پس از تعهد به اجرا پرداخته و سهم خود را ادا کرده اند اما متاسفانه همواره دولت در پرداخت سهم اعتبارات خود بدعهدی کرده و موجب تاخیر و تعلل در امر احداث شده است.

خبر جدید  افتتاح بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان پروژه در خرمشهر طی هفته دولت

دفتری تصریح کرد: در حال حاضر پنج پروژه آموزشی خیرساز در دزفول و به طورکلی ۷۵ پروژه در سطح استان به دلیل عدم اختصاص اعتبار سهم دولت نیمه تمام مانده اند.

وی بابیان اینکه این امر موجب بی رغبتی و درمواردی اعتراض خیران شده است، گفت: در این راستا پیگیری های متعددی در تهران انجام داده ایم اما لازم است مسئولان متولی در استان نیز پیگیر این موضوع باشند تا این معضل رفع شود.

خبر جدید  رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج ۶محرم در شوش برگزار می شود

رئیس مجمع خیران مدرسه ساز خوزستان با تاکید بر اینکه دولت باید پا به پای خیران در این مسیر که رشد و تعالی جامعه را در بردارد گام بردارد، افزود: در مواردی از خیرین خواسته ایم برای تکمیل پروژه اعتبار سهم دولت را نیز به صورت موقت بپردازند اما دولت هنوز این اعتبار را به آنها بازنگردانده است.

خبر جدید  دمای خوزستان از اواسط هفته جاری به مرز 50 درجه می رسد

دفتری درادامه از برگزاری جشنواره خیران مدرسه ساز دزفول ویژه بانوان خیر مدرسه ساز این شهرستان در ماه جاری خبرداد. 

به گزارش خبرنگار مهر، خیران مدرسه ساز دزفول در سال ۹۵ بالغ بر سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان و خیرین مدرسه ساز خوزستان ۱۰۲ میلیارد تومان تعهد کردند که از این میزان ۶۰ درصد تعهدات عملی شده است.
 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد