20:10:14 - چهارشنبه 7 فوریه 2018 / شناسه خبر: 1491
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عدالت در تخصیص آب پیش‌نیاز مشارکت مردم در کاشه مصرف است
عدالت در تخصیص آب پیش‌نیاز مشارکت مردم در کاشه مصرف است
به گزارش خبرنگار مهر کاوه مدنی، معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست در کارگاه هم اندیشی راهکارهای تشویقی کاهش مصرف آب کشاورزی در اهواز گفت: ایجاد حس عدالت در تخصیص آب یکی از پیش نیازهای کاهش مصرف آب با اتکا بر مشارکت عمومی است. مدنی افزود: اندازه گیری و پایش دقیق و شفافیت […]

به گزارش خبرنگار مهر کاوه مدنی، معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست در کارگاه هم اندیشی راهکارهای تشویقی کاهش مصرف آب کشاورزی در اهواز گفت: ایجاد حس عدالت در تخصیص آب یکی از پیش نیازهای کاهش مصرف آب با اتکا بر مشارکت عمومی است.

مدنی افزود: اندازه گیری و پایش دقیق و شفافیت در به اشتراک گذاری اطلاعات تخصیص و مصرف آب گامی مهم در ایجاد حس عدالت و افزایش مشارکت است. فراموش نکنیم که ایجاد بازار آب و مبادلات اقتصادی آب بدون وجود زیرساخت های اندازه گیری و پایش غیر ممکن است.

خبر جدید  فعالیت تیم‌های کبدی خوزستان در لیگ برتر

وی ادامه داد: مهم تر از اینکه وضعیت الان محصول خشکسالی یا تغییر اقلیم است،  باور کردن این واقعیت است که نیاز آبی کشور به مراتب بیشتر از موجودی آب آن است. در این شرایط عقل سلیم حکم می کند که مصرف را کاهش دهیم اما کاهش مصرف بدون درک درست اقتصاد آب و غذا ممکن نیست. 

خبر جدید  راي محيط زيستي در دادگاه باغملک

مدنی در پایان تاکید کرد: استفاده نادرست از آب، محدود به بخش کشاورزی نیست و بخش های شرب و صنعت نیز از آب به طور مناسب استفاده نمی کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد