15:16:43 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018 / شناسه خبر: 4426
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عدالت اجتماعی در جامعه رعایت نمی شود/ از راه شهدا فاصله گرفتیم
عدالت اجتماعی در جامعه رعایت نمی شود/ از راه شهدا فاصله گرفتیم
به گزارش خبرنگار مهر، مسعود پزشکیان، پیش از ظهر امروز پنجشنبه در ششمین آئین اهدای جایزه ملی شهید رهنمون عنوان کرد: در این زمان ما باید ادامه دهنده راه شهدایی باشیم که در راه خدا جهاد می کنند؛ خواسته های این افراد باید در جامعه پیاده سازی شود. جامعه پزشکی امروز در وضعیتی است که […]

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود پزشکیان، پیش از ظهر امروز پنجشنبه در ششمین آئین اهدای جایزه ملی شهید رهنمون عنوان کرد: در این زمان ما باید ادامه دهنده راه شهدایی باشیم که در راه خدا جهاد می کنند؛ خواسته های این افراد باید در جامعه پیاده سازی شود. جامعه پزشکی امروز در وضعیتی است که با شعار و افکار شهدای مبارز و انقلابی فاصله بسیاری دارد. این وضعیت قابل قبول نیست.

خبر جدید  اقتدار گشت های عملیاتی سپاه و بسیج هندیجان

وی با اشاره به صحبت های مقام معظم رهبری در خصوص بی عدالتی در جامعه افزود: در این زمان پزشکان برای انجام یک عمل جراحی هزینه هایی ده میلیونی و گاهی بیشتر دریافت می کنند؛ چنین دریافتی هایی با کدام منطق قابل پذیرش است.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متاسفانه بسیاری از اقشار جامعه از منش شهدا فاصله گرفته اند و شکاف عمیقی در جامعه ایجاد شده است، همه مسئولان در هر سازمان و نهاد و ارگانی با این حرف بسنده می کنند که وضعیت همین است و تغییری نخواهد کرد.

خبر جدید  تاکنون ۱۲۰ محیط‌بان شهید شده‌اند

حریر چی تصریح کرد: دشمن بعثی با توان نظامی بالا را مغلوب کردیم و در این زمان برای ساختن رسالت و مسئولیتی که بر عهده داریم دچار مشکل شده ایم و ناعادلانه عمل می کنیم. در جامعی که بیشتر جوانان بیکارند برخی از افراد به راحتی صدها میلیون تومان درآمد دارند و این افراد در اکثر موارد نیز مالیات نمی دهد؛ این نقطعه دقیقا جایی است که باید عدالت اجتماعی در آن رعایت شود.

خبر جدید  بی‌تفاوتی استاد نسبت به دانشجو، سم مهلک نظام آموزشی

وی اظهار کرد: باید تلاش کرد تا شرمنده خون شهدا نشد، آنها راه خود را با قدرت، عزت و سربلندی و با تمام ایمان و باورشان طی کردند و ما ماندیم و امتحان سختی که در پیش داریم.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد