11:16:12 - جمعه 23 فوریه 2018 / شناسه خبر: 3614
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ظرفیت لازم برای پرداختن به حوزه علوم شناختی در دانشگاه‌های خوزستان وجود دارد
ظرفیت لازم برای پرداختن به حوزه علوم شناختی در دانشگاه‌های خوزستان وجود دارد
دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: ظرفیت و پتانسیل‌های لازم برای پرداختن به حوزه علوم شناختی در دانشگاه‌های استان خوزستان بالأخص در دانشگاه‌های شهید چمران اهواز و علوم پزشکی جندی‌شاپور وجود دارد. به گزارش ایسنا، سید کمال خرازی، در نشست هم‌اندیشی راهکارهای توسعه علوم و فناوری شناختی […]

دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: ظرفیت و پتانسیل‌های لازم برای پرداختن به حوزه علوم شناختی در دانشگاه‌های استان خوزستان بالأخص در دانشگاه‌های شهید چمران اهواز و علوم پزشکی جندی‌شاپور وجود دارد.

به گزارش ایسنا، سید کمال خرازی، در نشست هم‌اندیشی راهکارهای توسعه علوم و فناوری شناختی که در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد، اظهار کرد: شرط اصلی فعالیت در حوزه علوم شناختی، کار گروهی است و با توجه به اینکه این حوزه نیاز به تخصص‌های متفاوت دارد فعالیت‌های فردی در آن سودی نخواهد داشت.

خبر جدید  دیدار اعضای ناظر شورای نگهبان با آیت الله شفیعی

وی افزود: دانشگاه‌های شهید چمران اهواز و علوم پزشکی جندی‌شاپور هر دو ظرفیت‌های بسیار بالایی دارند که باید با تدوین یک برنامه مدون زمینه‌های فعالیت این دو دانشگاه شناسایی و در راستای تقویت هرچه بیشتر آن اقدام کرد.

دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ادامه داد: در آزمایشگاه نقشه‌برداری مغز تمهیداتی در نظر گرفته‌شده تا این آزمایشگاه به عنوان یک نهاد مستقل بتواند به تمامی دانشگاه‌های مختلف کشور خدمات‌رسانی کند.

خبر جدید  وضعیت امیدوار کننده کاشت نهال در کانونهای ریزگرد خوزستان

خرازی عنوان کرد: با توجه به وضعیت اقتصادی کشور نمی‌توان انتظار داشت تمامی امکانات در یک دانشگاه وجود داشته باشد و برای همین مساله باید فرهنگ کار جمعی میان اعضای هیات‌علمی و دانشجویان را ارتقاء دهیم.

به گزارش ایسنا، در این نشست که با حضور اعضای هیات‌علمی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد، اعضا به طرح سؤالات و نظرات خود پرداختند.

خبر جدید  جریمه ۱۵ میلیارد ریالی ۱۱۲ واحد صنفی متخلف در دزفول

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد