20:04:40 - پنج‌شنبه 11 ژوئن 2020 / شناسه خبر: 57404
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
صدا و سیما بابت پخش گزارش نادرست پیرامون آبرسانی به ۸۵ روستای غیزانیه عذرخواهى کند
صدا و سیما بابت پخش گزارش نادرست پیرامون آبرسانی به ۸۵ روستای غیزانیه عذرخواهى کند
بسیج دانشجویى دانشگاه شهید چمران اهواز در نامه اى خطاب به رئیس سازمان صدا و سیما نوشت: خواستار عذرخواهی این سازمان در ارتباط با گزارش نادرستی که از رسانه ملی در مورد آبرسانی به ۸۵ روستای بخش غیزانیه پخش شده است، هستیم.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزارى دانشجو، بسیج دانشجویى دانشگاه شهید چمران اهواز در نامه اى خطاب به علی عسگری، رئیس سازمان صدا و سیما نوشت: خواستار عذرخواهی در ارتباط با گزارش نادرستی که از رسانه ملی در مورد آبرسانی به ۸۵ روستای بخش غیزانیه پخش شده است، هستیم. چرا که بر خلاف این گزارش عملا اتفاق خاصی برای تامین آب غیزانیه نیفتاده است و این گزارش باعث بروز مشکلاتی، چون قطع همکاری نهاد‌های مختلف و خیرین شده و آبرسانی به منطقه با اختلال مواجه شده است.

خبر جدید  نخستین رویداد استارت آپ کارآفرینی اجتماعی به میزبانی دانشگاه شهید چمران برگزار می‌شود

در این نامه آمده است:
احتراما به استحضار می‌رساند با توجه به منویات مقام معظم رهبری، که فرموده‌اند: «صدا و سیما دستگاهی است که به قدری حساس است که اندک اشتباهی و یا وجود عدم صداقتی و یا کم کاری در آن موجب ضرر‌های زیادی خواهد شد.» از شما خواستار عذرخواهی در ارتباط با گزارش نادرستی که از رسانه‌ی ملی در مورد آبرسانی به ۸۵ روستای بخش غیزانیه پخش شده است هستیم. چرا که بر خلاف این گزارش عملا اتفاق خاصی برای تامین آب غیزانیه نیفتاده است و این گزارش باعث بروز مشکلاتی، چون قطع همکاری نهاد‌های مختلف و خیرین شده و آبرسانی به منطقه با اختلال مواجه شده است.   لذا از شما درخواست می‌شود فورا نسبت به اصلاح گزارش و دلجویی و از مردم منطقه و افکار عمومی اقدام نمایید.  
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  نماز وحدت به مناسبت حماسه ۹ دی در دانشگاه شهید چمران برپا می‌شود
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد