12:17:53 - یکشنبه 24 ژوئن 2018 / شناسه خبر: 15260
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شوری آب شرب آبادان و خرمشهر تا ۱۵ تیر برطرف می‌شود
شوری آب شرب آبادان و خرمشهر تا ۱۵ تیر برطرف می‌شود
از حدود ده روز گذشته آب شرب مردم در شهرهای خرمشهر و آبادان با کاهش کیفیت و شوری بسیار بالایی مواجه شد به شکلی که مردم این شهرها در روزهای اخیر تجمعات اعتراضی داشتند و خواستار بهبود وضعیت کیفی آب شدند. شعار سال: از حدود ده روز گذشته آب شرب مردم در شهرهای خرمشهر و […]

از حدود ده روز گذشته آب شرب مردم در شهرهای خرمشهر و آبادان با کاهش کیفیت و شوری بسیار بالایی مواجه شد به شکلی که مردم این شهرها در روزهای اخیر تجمعات اعتراضی داشتند و خواستار بهبود وضعیت کیفی آب شدند.

شعار سال: از حدود ده روز گذشته آب شرب مردم در شهرهای خرمشهر و آبادان با کاهش کیفیت و شوری بسیار بالایی مواجه شد به شکلی که مردم این شهرها در روزهای اخیر تجمعات اعتراضی داشتند و خواستار بهبود وضعیت کیفی آب شدند.

در این راستا غلامرضا شریعتی با اشاره به اقدامات انجام گرفته در بحث بهبود وضعیت کیفی آب شهرهای خرمشهر و آبادان اظهار کرد: حدود یک هزار میلیارد تومان در بحث بهبود وضعیت آب شرب شهرهای آبادان و خرمشهر و اجرای طرح غدیر ۲ هزینه انجام گرفت تا خط لوله انتقال دوم طرح غدیر احداث شود.

خبر جدید  تقریبا هر شبانه‌روز در خوزستان تیراندازی داریم

وی افزود: در این راستا با اقداماتی که در حال انجام است، امیدواریم وضعیت کیفی آب خرمشهر و آبادان تا ۱۵ تیرماه اصلاح شود.

استاندار خوزستان ادامه داد: تمهیداتی به کمک مسئولان اندیشیده شده است تا آب خرمشهر و آبادان ظرف چند روز آینده بهبود نسبی پیدا کند و مردم با آرامش بیشتری از آب در این شهرها استفاده کنند. برنامه اصلی ما برای بهبود وضعیت آب شرب در آبادان و خرمشهر از ۱۵تیرماه است و امیدواریم اجرایی شود.

خبر جدید  ۳ بازیکن خوزستانی مسافر جاکارتا شدند

همچنین فرامند هاشمی زاده معاون امور عمرانی استاندار خوزستان نیز در خصوص بهبود وضعیت آب شرب شهرهای آبادان و خرمشهر به خبرنگار ایسنا گفت: تا ۱۵ تیرماه و بر اساس قولی که سازمان آب و برق و قرارگاه خاتم داده‌اند، تامین آب شهرهای آبادان و خرمشهر به صورت صد درصدی از رودخانه کرخه و از طریق طرح غدیر انجام می‌گیرد.

وی ادامه داد: به منظور این‌که برداشت از رودخانه کارون و رودخانه‌های موجود در آبادان و خرمشهر متوقف شود، در حال پیگیری طرح خط دوم آب غدیر هستیم. در این زمینه قرارگاه خاتم به عنوان پیمانکار و سازمان آب و برق به عنوان کارفرمای این طرح قول داده‌اند در تاریخ ۱۵ تیرماه آب در لوله‌های این طرح جاری شود و برداشت آب از رودخانه‌های کارون و سایر رودخانه‌های آبادان و خرمشهر قطع شود.

خبر جدید  ظرفیت های آموزش و پرورش در اختیار ستادهای بحران است

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجویان ایران، تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۷، کدخبر: ۱۰۹۰۵۶ ، www.khouzestan.isna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد